🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 7 /11.05. - 25.05.2021/

  • 35 031
  • 773
# 465
Михаела си пее като Михаела.
Виж целия пост
# 466
Магърдич колко ентусиазирано ѝ ръкопляска. Цирк! С извинение към цирковите артисти.
Виж целия пост
# 467
Михаела пак използва случая да си покрещи на воля. Изобщо няма мекотата, финеса  и нежността на гласа на Лара.
Виж целия пост
# 468
Хубаво пее, но не е имитация това. Насили хубавото изпълнение на Лара Фабиан. Достойна за последното място на финала!
Виж целия пост
# 469
Абе пее, нооо пее като себе си. Няма я нежноста на Лара.
Виж целия пост
# 470
Михаела си пее като Михаела.

Ами! Само чуй сега какво ще ѝ кажат. Магърдич аплодира на крака.
Виж целия пост
# 471
Публиката е на крака, защото песента е силно въздействаща. Но само и единствено тя беше общото с Лара Фабиан. Нищо друго! Обаче пък сега ще започнат да валят хвалебствия...
Виж целия пост
# 472
Не беше Лара Фабиан. И френският й не беше добър.
Виж целия пост
# 473
Хилда как не я е срам!
Виж целия пост
# 474
Хилда каза, че тя слаб образ не е имала.......
Виж целия пост
# 475
Хилда се гласи за следващ сезон. И не само тя.

Щял бил да каже истината Магърдич. Щом ще казва истината, защо не спомена Армутлиева?
Виж целия пост
# 476
Няма емоцияв в изпълнението на Михаела. Изпя я перфектно ,но няма тази емоция която има Лара Фабиан. Аз съм за Рафи.  Той наистина въздейства като оригинала.
Виж целия пост
# 477
Какви имитаторски качества от Мишето?! Ко речи продуцентът? Айде Къци непредвидим, ама Мишето е като начертана карта, всичките й извивики в гласа и въртене на глава знаем.
Виж целия пост
# 478
"-Знаеш ли защо те поканих втори път...?"
'Ми, те всички втори път канени, бе, Халваджиян! Голямото превъзнасяне!

Като себе си пя, или по-скоро, както каза някой по-напред в коментарите, изкрещя песента...
Виж целия пост
# 479
Добре, явно само журито си вижда имитациите. Нямаше имитация за мен. Пя като себе си, хубава песен, изпята добре, но не ме докосна. На Фабиан откъсът като дадоха и настръхнах, а тук нищо...
Мисля да наруша традицията и да гласувам за Рафито.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия