🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 7 /11.05. - 25.05.2021/

  • 35 031
  • 773
# 495
Тя песента е великолепна, музика, текст. Няма как да не разчувства, даже на Хилдето сълзите може да приема за истински. Но Фики не ми хареса, нямаше Елвис, освен в низините.
Виж целия пост
# 496
Само двамата истински победители почетоха празника. Браво.
Виж целия пост
# 497
Не беше Елвис Фики, стискам палци за Рафи, абсолютно се затвърди като най-добрият и тази вечер. Никой не направи толкова изпипано изпълнение като Рафи и актьорски, и темброво.
Виж целия пост
# 498
Ето, попитаха Елвиса.

Само двамата истински победители почетоха празника. Браво.

Точно.

Наистина Юлиян плака, а Хилда пак бърса сухите си очи.

За мен Рафи е безапелационен победител.
Виж целия пост
# 499
Хич не се колебая аз. Рафи е номер едно!
Виж целия пост
# 500
Blackbling , песента от визитката на Михаела е  Nothing Else Matters - Metallica.

Хареса ми Михаела, но аз рядко не харесвам някой.Simple Smile
Златна си! Заби ми се в главата, но не можах да чуя добре текста, за да я намеря по него и щях да се въртя цяла нощ в леглото и да си чудя. Благодаря ти!
Виж целия пост
# 501
Много хубаво изпълнение на Фики!

Рафи
Фики
Милица
Михаела

Това е моята класация.
Виж целия пост
# 502
🙂pasticho  не си сама , и журито ,и Армутлиева брой.
Моля, моля, те не са във Форума!🙂
Виж целия пост
# 503
Лили е турила тапите сигурно.
Поли, Поли, колкото повече викаш, толкова по-фалшиво излиза.
Азис бива.
Виж целия пост
# 504
Добра имитация на Фики. Само е забравил да си сложи сутиена.

По-добър е от Цецо Елвиса, когото предполагам, че ще попитат за мнение.

Юлиян се разплака.
Joy Joy Joy Страшни СиСи извади Joy

Трудно ми е да определя кой искам да спечели Confused Наистина много ми харесват и тримата... И на тримата симпатизирах в техните сезони... А Фики ми е голяма изненада... И продължава да е!
Виж целия пост
# 505
Ох!
Виж целия пост
# 506
Оффф, не трябваше да си почиствам ушите по-рано днес. Добре, че има мют.
Виж целия пост
# 507
Предпочитам това да не го бях слушала. Поли как врещеше. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 508
Неудобо ми е да слушам. И ме е страх, че на някой тон ще откаже. Ужас. Не става дума за Азис.
Виж целия пост
# 509
Поли като Поли за кой ли път. Азис ми хареса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия