🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 7 /11.05. - 25.05.2021/

  • 35 031
  • 773
# 510
О, Боже! И защо ги сложиха накрая? За наказание?
Виж целия пост
# 511
Азис ми напомня на Дартанян от един руски сериал ( дамите на мойта възраст ще го помнят 🙂)
Виж целия пост
# 512
Защо, защо песен, която би трябвало да е ясно, че няма да направят? Тя направо издъхваше на височините.
Виж целия пост
# 513
Ама тя Поли излиза съвсем не може да пее...
Виж целия пост
# 514
Фики пя добре, но не беше Елвис, дори Михаела ми хареса повече. За мен са в реда Рафи, Милица, Фики и Михаела. Рафи беше почти перфектен през целия сезон.
Виж целия пост
# 515
Поли и Азис изпяха добре песента на Лили и Чочо. Но имитацията беше равна на 0. Просто си я изпяха. Не беше зле, но много далече от оригинала. А Поли, от зор да покаже глас се скъса да се дере. Нищо особено
А тази песен я чувам за пръв път, но много, много ми хареса
Виж целия пост
# 516
Лили е турила тапите сигурно.
И по-добре... 😶Поли е потрес голям... Жалко, че нямаше дует Азис и Софи, много исках да ги чуя и видя заедно.
Виж целия пост
# 517
Поли сега трябва да се покрие. От срам.
Виж целия пост
# 518
Азис ми напомня на Дартанян от един руски сериал ( дамите на мойта възраст ще го помнят 🙂)

Пора, пора, порадуемся на своем веку...

Не знам коя част от тялото на Поли бяха прищипали с врата, та така врещеше.
Виж целия пост
# 519
Ами да, трябваше Софчето да е в дуета. Тогава като за финал щяха да са екстра.
Виж целия пост
# 520
Да се бяха разменили , Васко щеше да изпее Лили.
Виж целия пост
# 521
Даа, да се бяха разменили и Поли, ако бяха скрили... Тамън щеше да е😁
Виж целия пост
# 522
Азис ми напомня на Дартанян от един руски сериал ( дамите на мойта възраст ще го помнят 🙂)

Пора, пора, порадуемся на своем веку...

Не знам коя част от тялото на Поли бяха прищипали с врата, та така врещеше.
За Поли и Мишаела или добро или нищо Wink Начи нищо
https://www.youtube.com/watch?v=4CRn9kNzck4
Виж целия пост
# 523
Нека който харесва Милица гласува за нея. Виждам, че има своите почитатели, но винаги досега е получавала малко гласове от публиката. Това донякъде важи и за Рафи.
Виж целия пост
# 524
Лелеее, аз съм ги изпуснала всички. Рафи е бил уникален. Добре, че мернах на повторението. Според мен той трябва да спечели - няма конкуренция този човек. Макар, че и Фики беше страхотен. Но Рафи определено е най-добрия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия