Темата на ИБО🦅 ***Doğduğun Ev Kaderindir с Демет Йоздемир***Птичи полет/Кuş Uçuşu # 73

  • 49 628
  • 761
# 15
Идаааа... 
Накиприх се. 😀
От страната на Савашко ще съм. 😀 😀 😀


Дани, страхотна тема. 💓💕💗💗

Да пишете, ей, че съм само на четене.
Мога да се вмъквам срещу последователни постове. 😀

Приятно гледане и не прекалявайте с питиетата на сватбата, да не се излагаме пред чужденците.
Виж целия пост
# 16
Ох, Кати ни заля с красоти..., Гости дори Менделсон вкара за настроение, Пепелче - лична сватбарка....айде и аз се курдисах! Приятно гледане!
Виж целия пост
# 17
Започваме....Приятно гледане
Виж целия пост
# 18
Почваааааааа!
Виж целия пост
# 19

Чакайте ме и мен!
От кой линк гледате вие, да не се прецакам пак с оня с рекламите, дето върви по-късно...?
Виж целия пост
# 20

Чакайте ме и мен!
От кой линк гледате вие, да не се прецакам пак с оня с рекламите, дето върви по-късно...?
https://canlitvizle.com/tv8-full-hd
4 Потребители и 7 Гости преглежда(т) тази тема. места има достатачно....моля спазвайте дистанция Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 21
Приятно гледане!  Blush

Виж целия пост
# 22
Вуйчо не може да се нарадва на сватбеният си пръстен Stuck Out Tongue Winking Eye
-----------------------------
Искрите между Емине и Саваш яко припламват....
Нермин нещо говореше за ресторанта...Дали не го даде на Султан да го стопанисва....
Виж целия пост
# 23
Записвам се и аз, обаче не мога да избера страна като харесвам и булката, и младоженеца. Освен да ги бракосъчетая аз. 😀
Виж целия пост
# 24
Записвам се и аз, обаче не мога да избера страна като харесвам и булката, и младоженеца. Освен да ги бракосъчетая аз. 😀
И от двата стола/киносалона/ да не останеш навън...Едно време не пускаха започне ли прожекцията...Имаше кинопрегледи и закъснелите може да влязат след като той приключи....след това си оставаш отвън....
За теб специално....
Виж целия пост
# 25
Айде, да се съберем на рекламите Stuck Out Tongue Winking Eye

Сакине най-накрая си призна вината и потърси прошка. Гюлджан в този епизод се разигра и вече ми е убедителна като Гюлбин. Хубаво завъртяха нещата около нея. Не седи като сценарийна кръпка, какъвто риск имаше. Успяха да я пришият в последния момент Wink

Нермин също потърси вината в себе си за това, че Екрем и Тарък се опитаха да я измамят. Добро послание беше това. По-скоро хубав разговор с Емине.

Всички станаха като комуна за подкрепа. Минаха си през личните Голготи и сега някак пречистени от страданията са решени да бъдат щастливи. Амин!
Виж целия пост
# 26
Ееее, какво беше това започване на реклами...три линка и трите спряха Yum Но пък серийката с напрежение, много добра игра на Сакинето и Гюлбин - защо реши да си тръгне не разбрах...Савъш минава в атака - само така! До тук - добре....Оф, айде да идва сватбената подготовка, че шампанското се стопли....Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 27
Ееее, какво беше това започване на реклами...три линка и трите спряха:yum  Но пък серийката с напрежение, много добра игра на Сакинето и Гюлбин - защо реши да си тръгне не разбрах...Савъш минава в атака - само така! До тук - добре....Оф, айде да идва сватбената подготовка, че шампанското се стопли....Stuck Out Tongue Winking Eye
Аз гледам тук без проблем...
https://canlitvizle.com/tv8-full-hd
8 Потребители и 13 Гости+2 скрити преглежда(т) тази тема.
Виж целия пост
# 28
Нермин реши да прехвърли нейната част от ресторанта на Сакине, за да се успокои, че има нещо свое най-накрая. Али Ръза направи същото със Султан. Т.е. двете приятелки ще се вихрят в ресторанта.

Гюлбин си тръгна, защото каза, че нито тя ще може да се впише в техния живот, нито те ще могат да я прегърнат все едно нищо не е ставало. Комуната обаче я опроверга Kissing Face
Виж целия пост
# 29
Цитат
Аз гледам тук без проблем...  
https://canlitvizle.com/tv8-full-hd
И аз съм на този, но и още два за всеки случай и просто спряха...докато разбера, че започват реклами Joy
Браво на комуната! Разраства се и вече всеки ще има собственост за успокоение...Само за Нух ми е жал, милия...ама той пък бебе ще направи....по-голямо богатство - здраве му кажи! Между другото актьорът е загубил баща си преди десетина дни, затова го нямаше в последния епизод в ресторанта - чест му прави, както винаги супер играе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия