Пердета - 10

  • 69 113
  • 807
# 330
Римски щори може на два ката-тънки и дебели.Стоят много хубаво, особено ако са ефектен плат.Не стоят като оерде пуснати, защото нямат набор горе.Имах в едно жилище така:


Може римски и ефирни роло щори отдолу също.
Виж целия пост
# 331
Благодаря, ДХЗ! Не се сетих за такъв вариант. Поразгледах снимки в нета и гледам, че римските щори повечето са захванати за тавана. Предполагам, че има вариант да са на самия прозорец, тъй като лятото стои отворен през нощта.
Ще проуча на място какво ще предложат.
Виж целия пост
# 332
Имам едни прозорци тесни и късички като цяло.
примерно 45 см е стъклото широко и към 90 см дълго
Какво да им сложа? Не ми се дупчи за корниз стената...
Мислех едни щори хармоника, но са само за крило. А неотваряемата част какво да я правя ...
Виж целия пост
# 333
Благодаря, ДХЗ! Не се сетих за такъв вариант. Поразгледах снимки в нета и гледам, че римските щори повечето са захванати за тавана. Предполагам, че има вариант да са на самия прозорец, тъй като лятото стои отворен през нощта.
Ще проуча на място какво ще предложат.
Не , за прозорец не, но ще ги сложите по-високо над прозореца, за да може да се вдигнат догоре и да се отвори прозореца.Иначе няма как.Но има роло щори с монтаж на прозорец, но няма да стоят така красиво.
Виж целия пост
# 334
Да, в момента сме с руло щори, закрепени на самата дограма, но искам нещо красиво, предвид че не мога да сложа дълги пердета.
Виж целия пост
# 335
Имам едни прозорци тесни и късички като цяло.
В какво помещение са и въобще необходима ли е щора, завеса и т.н. ? Ако первазчето е отвътре просто слагаш една декоративна ваза и е готово. Или ако е коридор нещо просто сложете релефно стъкло за да не се гледа отвън навътре и пак няма да е нужна щора, завеса. Иначе щора по поръчка с размера и монтаж на самия прозорец.
Виж целия пост
# 336
Благодаря, ДХЗ! Не се сетих за такъв вариант. Поразгледах снимки в нета и гледам, че римските щори повечето са захванати за тавана....
Може да са захванати за прозореца, но не стои добре, според мен. В предишното жилище имах римски щори и по двата начина захванати. Също имах и доста светли блекаут, които яко затъмняваха.
Но вече не искам да виждам никакви щори, толкова ми омръзнаха, че сега яко съм надиплила пердета и завеси.
Виж целия пост
# 337
То може на прозореца, но е кофти за отваряне.Или трябва отделни пана за всеки отваряем и не знам как ще стои.
Как се пише роло или руло? Цял ден се чудя, гледам. написано и така, и иначе?
Виж целия пост
# 338
Имам едни прозорци тесни и късички като цяло.
В какво помещение са и въобще необходима ли е щора, завеса и т.н. ?
Тавански стаи.
Имам комшии, макар и на 200м, ама все пак като свети вечер и всичко се вижда
Виж целия пост
# 339
То може на прозореца, но е кофти за отваряне.Или трябва отделни пана за всеки отваряем и не знам как ще стои.
Как се пише роло или руло? Цял ден се чудя, гледам. написано и така, и иначе?
Моите бяха на остъклена тераса, четири отваряеми един до друг, всеки с отделна щора. Не стои добре, но като за тераса бива.
Виж целия пост
# 340
Цяла щора определено стои по-добре, но при нас се отваря само средният прозорец, който лятото стои отворен през нощта, и при това положение няма как да стане Sad
Виж целия пост
# 341
Здравейте, момичета, имам нужда от съвет. Не знам ние ли не сме измерили правилно или шивачката е скъсила, но резултатът е следния:
Могат ли да се удължат по някакъв начин?

Според вас как стоят по- добре плътни завеси- да опират в земята или над пода?
Другото ми питане е, че в края се получава едно повдигане, прилагам снимка. Така ли става с плътни завеси или е до умение на шивача:
Виж целия пост
# 342
Идеални са, особено ако имаш робот или врата към терасата. Ако са по-дълги може да се спънете.
Виж целия пост
# 343
Само дано да са прани преди шиенето.
Че ако се свият още няма откъде да се вземе, шивачката не е била наясно че пердетата се оставят с голям подгъв…
Виж целия пост
# 344
Ангела, шивачката направо ви е окепазила пердетата! Аз лично нямаше да платя за такова лошо изпълнение!
Ламината ви е много хубав!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия