Нашите кухни - тема 87

  • 56 961
  • 749
# 435
А защо трябва да изчезва Н? Това е просто индикация, че плочата е топла и нищо друго.
Виж целия пост
# 436
Здравейте! Имам кухня с малки плочки 10/10 на гърба, точно зад готварския плот остават петна от олиото по фугите. Някой от вас има ли стъкло, което е поставено на стената  откъде е поръчано като на снимката?
Кристиян Нейко
Виж целия пост
# 437
Всякакви стъкла:
https://www.syanie90.com/
Виж целия пост
# 438
А защо трябва да изчезва Н? Това е просто индикация, че плочата е топла и нищо друго.

Да, но не ми дава да продължа да готвя, т.е плочата не нагрява.
Относно стъклата, има ли такава фирма в Пловдив
Виж целия пост
# 439
Клер Д,правят всякакви стъкла с отвори по размер.На Карловско шосе след Гиганта.
Виж целия пост
# 440
Здравейте, имам въпрос към собствениците на икейски кухни: ако имате вграден хладилник с надстройка с обща височина 2.4м, може ли да ми кажете колко е височината на всяка вратичка -  на надстройката, хладилника и фризера? В сайта им намирам само общата.

Също така искам една от вратичките да се отваря на повече от 90 градуса, идеално би било на 270. Какви панти мога да ползвам?

Още един въпрос: ползвахте ли доставчика им Ренус за монтаж и доволни ли сте?
Виж целия пост
# 441
Здравейте! Имам кухня с малки плочки 10/10 на гърба, точно зад готварския плот остават петна от олиото по фугите. Някой от вас има ли стъкло, което е поставено на стената  откъде е поръчано като на снимката?

Ето един протектор (според мен с просто подпрян на стената, но може и да е залепен с нещо):
Виж целия пост
# 442
Искам да попитам и за цената. Дава ми ориентировъчно 5600лв с мдф гланц. Според вас добре ли е?
Това цена с монтажа ли е? Според мен е добре вие да си плащате материалите, а майстора да ви определи цена за работа, а не обща сума. Сещате се защо...
Виж целия пост
# 443
А защо трябва да изчезва Н? Това е просто индикация, че плочата е топла и нищо друго.

Да, но не ми дава да продължа да готвя, т.е плочата не нагрява.


Това е някакъв абсолютен нонсенс. Не може да бъде. Прочети упътването, сигурно има как да се избегне, това е прекалено неприемлива логика, за да е зададена нарочно. И при мен се получава Н, но не ми пречи по никакъв начин. Някаква защита да е пусната, нещо против деца...
Виж целия пост
# 444
Здравейте, имам въпрос към собствениците на икейски кухни: ако имате вграден хладилник с надстройка с обща височина 2.4м, може ли да ми кажете колко е височината на всяка вратичка -  на надстройката, хладилника и фризера? В сайта им намирам само общата.

Също така искам една от вратичките да се отваря на повече от 90 градуса, идеално би било на 270. Какви панти мога да ползвам?

Още един въпрос: ползвахте ли доставчика им Ренус за монтаж и доволни ли сте?

Вратата на фризера е с размер 60х80, тази над хладилната част 60х40. Отварят се на 90 градуса пантите, повече не ми е трябвало. Ползвах Ренус за доставка и монтаж - общо взето доволна съм
Виж целия пост
# 445
И при мен Н показва само че е все още горещ котлона, повишава вниманието. Но не пречи да се пуска пак.
Виж целия пост
# 446
Да, в апартамента имам керамичен плот и тази индикация не ми пречи да продължа, а тук в къщата този индукционен плот ме изнервя с чакането. Уж четох и нищо не намерих. Ще проверя дали има някаква защита за деца, макар че не съм писала това досега.
Виж целия пост
# 447
Искам да попитам и за цената. Дава ми ориентировъчно 5600лв с мдф гланц. Според вас добре ли е?
Това цена с монтажа ли е? Според мен е добре вие да си плащате материалите, а майстора да ви определи цена за работа, а не обща сума. Сещате се защо...

Това е без монтажа. Не ми е казвал колко ще струват материалите и колко неговата работа.
Виж целия пост
# 448
Искам да попитам и за цената. Дава ми ориентировъчно 5600лв с мдф гланц. Според вас добре ли е?
Това цена с монтажа ли е? Според мен е добре вие да си плащате материалите, а майстора да ви определи цена за работа, а не обща сума. Сещате се защо...

Това е без монтажа. Не ми е казвал колко ще струват материалите и колко неговата работа.
Ако цената е без работа, ми се струва много.
Виж целия пост
# 449
Ако цената включва монтаж, е добре. Ако е само плоскостите - рязане, кантиране, е много. Зависи и от механизмите на шкафове и чекмеджета, обкова, те също могат да оскъпят доста.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия