Нашите цветя - обща тема 9

  • 37 194
  • 741
# 420
При мен явно всичко е решило да цъфти Heart Eyes Сансевиерата ми е на път да цъфне
Виж целия пост
# 421
Добри, идвам да ти покажа епифилума. До цвят не знам дали ще го докарам, но виж само какви антени е направил. Simple Smile Дали да сменям саксия, как мислиш?



Бугенвилията става все по-лилава, много ме радва.



Сутринта между 6 и 8 е просто чудно за пиене на кафе - прохладно, тихо и уханно. Heart
Виж целия пост
# 422
Да се похваля с новите придобивки Simple Smile

Отлично опаковани и доставени, за разлика от едни от миналата година.
Виж целия пост
# 423
Да се похваля с новите придобивки Simple Smile

Отлично опаковани и доставени, за разлика от едни от миналата година.
Може ли да кажете от къде сте ги поръчвали?
Виж целия пост
# 424
Окъпан от дъжд
Виж целия пост
# 425
Зефирантесът цъфна:

Днес е още по-красив,но не ми е добре и не съм снимала,само ги нагледах.
Ще търся и жълт,много нежно и красиво цвете е. 🥰
Добри,благодарности още веднъж за името. 🤗
Виж целия пост
# 426
За любителите на розовото





Виж целия пост
# 427
Ени, ето и на майка... Simple Smile
Виж целия пост
# 428
О Мисте,вашия е по-гъстичък и богат. На мен съседка ми го даде преди няколко месеца,май съм прекалила с големината на саксията,но сигурно ще се размножи и ще стане готино.
Червената детелинка ми е направила такава уникална гъбка на саксията! Много се сгъсти и ми харесва.
А от четирилистната садих и е градината и там е добре,ще видим зимата как ще изкара и дали ще се покаже догодина.
Зло,много са ти красиви цветята! И кактусите,и тези. Личи си,че ги гледаш с любов! 😍
Виж целия пост
# 429
Още малко...






Виж целия пост
# 430
Разкошни цветя момичета, зефирантеса много ми хареса, гледам че е в саксия, ще търся и аз Simple Smile!
Виж целия пост
# 431
Зефирантесите прибирате ли ги зимата и затова ли са в саксии ?

Розовото много ме развесели рано сутринта, особено първите две мушкато-пеларгониуми на Злодеида Animal Heart Eyes Cat  И у mystic woman все кичести неща цъфтят.

От мен розови розички и божурче,
Скрит текст:
 

 
Виж целия пост
# 432
И аз го харесвам тук една съседка има бял в градината. Не мръзне.
Виж целия пост
# 433
Прекрасни цветя си имате всички! При мен големите жеги са факт, да видим какво ще оцелее. Зимата бях прибрала една ехмея, почти изсъхнала. Поливам я рядко, почти я бях отписала, а тя взе че реши да цъфти. Щерката се смее, че само извънземни цветове отглеждам. Simple Smile

Виж целия пост
# 434
Зефирантесът цъфна:

Днес е още по-красив,но не ми е добре и не съм снимала,само ги нагледах.
Ще търся и жълт,много нежно и красиво цвете е. 🥰
Добри,благодарности още веднъж за името. 🤗

Това да не е блатно кокиче? Свеки втора година ми дава, така и не цъфти при мен, 100 пъти и казах, че не го искам.. Само ми заема саксията и така и не знам какъв цвят е..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия