UEFA EURO 2020 (11.06 - 11.07.2021) - тема за коментари

  • 64 257
  • 1 674
# 645
Йееееейййй!Алелуя,събудиха се !
Виж целия пост
# 646
Май това беше. Да видим сега дали австрийците имат психика или ще рухнат и ще се предадат.
Виж целия пост
# 647
В този момент съм изключително благодарна, че отмениха тая неземна глупост "златен гол".
Виж целия пост
# 648
Очаквам гол от австрийците аз ,няма да рухнат ,гледай как напират.
Виж целия пост
# 649
Мен ме кефеше като имаше златен гол.

Очаквам австрийците да изравнят.
Виж целия пост
# 650
Повечко им идват нервите ,ай ся ми е надеждата .Киелинито и той как се хили,любимия ми грозник е между другото.
Дадададада ,йеейй ,неспасяем гол,само с очи я проследи ,браво на моите хора .Няма обръщане вече
Виж целия пост
# 651
Е, това вече е Италия, която харесвам.
Виж целия пост
# 652
Ще си лягам, че едва гледам. Ще е голям базик да настъпи обрат във второто продължение, а аз да го проспя Joy
Виж целия пост
# 653
Ще си лягам, че едва гледам. Ще е голям базик да настъпи обрат във второто продължение, а аз да го проспя Joy
Лягай, Ели! Италианците сигурно вече гърмят шампанското. Simple Smile
Виж целия пост
# 654
Beers Hands Thumbsup Misc End
Аз отново доволен.
Ей това е моята Италия.
Виж целия пост
# 655
За тях не знам,едно уиски ще пия,бая ме развълнуваха дорде вкарат.
Виж целия пост
# 656
Този мач сякаш няма край! Край на сухата мрежа на Италия.
Виж целия пост
# 657
Ще му плесна един шамар на Донарума значи!
Виж целия пост
# 658
Ще му плесна един шамар на Донарума значи!
Днес май не му е ден.
Виж целия пост
# 659
Не му е,толкова е талантлив,ко стана с това момче .Да си върже червен конец,сега ще треперя тука.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия