ОКТОМВРИЙЧЕТА 2020 - Тема 4

  • 22 218
  • 760
# 465
И аз преди използвах коритото за игра, но откакто сложихме басейна, следобяд, ако не сме навън, го оставям да се плацика на двора и след това е уморен.
Виж целия пост
# 466
Нашият опит с басейна не беше успешен 😁 Нямаше в магазина от най-малките и взехме малко по-голям. Той само иска да се изправя и да излиза, аз само ги връщам да седне. Иска и да пие водата. На мен ми беше доста неудобно цялото това упражнение и бързо се отказах 😁 Иначе го водихме на истински басейн с пояс и там беше най-щастливият на света.
Виж целия пост
# 467
Ние къпем под душа. Къпането не е част от рутината ни, та го къпем само като се изпоти много или изцапа. Пропускали сме много дни.
Напоследък ни мързи да му правим гмуренето вкъщи в икейската кутия, но всеки понеделник е на плуване, да поддържа някаква водна култура. Малко изостана от другите бебета, защото пропуснахме 2 седмици заради физиото и морето. Повечето бебета от групата вече плуват на макарон. Пояси не ни дават да ползваме. Не помня добре обяснението.

Купихме му люлка за терасата за окачване на тавана. Трябваше вчера да я монтираме, но ни пратиха грешния модел и сега им мрънкам за смяна. Тази е по-голяма и по-небезопасна. Мрън.
Виж целия пост
# 468
Ние сме с анатомично корито и си я къпем там, само го преместихме с банята преди няколко месеца. Седи си в частта за големи бебета и много ѝ харесва. Изнасям го на балкона  и в жегите там си се занимава.
От седмица се изправя, но се задържа много малко и тупва на дупе.
Виж целия пост
# 469
А този белег от БЦЖ ясно ли го виждате ? Аз нищо не виждам... в седми месец попитах сестрата за него и тя каза- ок е бцж-то, ама даже не го погледна. Лекарката не беше в стаята. Почвам да се чудя дали въобще го е гледала...
Виж целия пост
# 470
Не винаги се вижда ясно май. Понякога е само миниатюрна точица. Ако няма хубав белег, мисля, че стискат и може да се открие така. Голямо обяснение дадох 😁
Нашият нямаше белег, направихме манту, нямаше реакция, повторихме ваксината. Вече има видим белег.
Виж целия пост
# 471
Има белег, който е доста блед, но се вижда.
И ние не я къпем всеки ден, само ако се е потила много или както днес бяхме на една поляна и доста се повъргаля там. Пропускаме по ден-два. И не всеки път е вечерно къпането, днес я изкъпах преди следобедния сън.
Виж целия пост
# 472
А този белег от БЦЖ ясно ли го виждате ? Аз нищо не виждам... в седми месец попитах сестрата за него и тя каза- ок е бцж-то, ама даже не го погледна. Лекарката не беше в стаята. Почвам да се чудя дали въобще го е гледала...

Ние също нямаме никакъв белег, четвъртък сме на консултация, ще питам и аз тогава, да видим какво ще каже
Виж целия пост
# 473
И девойката е без белег. На следващата консултация ще правим манту. Лекарката каза, че последните години на много от децата се налага да се повтаря ваксината.
Виж целия пост
# 474
Преди да повторим ваксината, четох из Интернет и май се оказва, че само у нас се правят всичките реваксинации. Доста мнения против мантуто и реимунизацията има, ама не посмях да рискувам да не я сложа.
Виж целия пост
# 475
Белег има и е доста видим дори сега  , а поизбледня вече.
Къпем го седнал във ваната, голям кеф е, правим много пяна и много й се радва. Да стане по-стабилен и ще сложим противоплъзгаща постелка и прав под душа.
Докато с ММ бяхме на море тази седмица е избил трети зъб, а бабата и дядото хич не са го усетили. И пак е отдолу. Дано така да продължава и занапред Grinning
Виж целия пост
# 476
Аз точно заради това се чудя дали изобщо да я взимам тази вана за седящо къпане, защото предпочитам под душа набързо и това да е. Само, че той много се върти, хлъзга ми се и не ми е удобен. Ще помисля още малко.
Аз ще възобновя плуването му като застудее, сега му пълня малкото басейнче със слънчева вода и се плацика следобед.
Има ясно видим белег, педиатърката каза, че няма нужда от реимунизация.
Вие кашкавал давате ли?
Виж целия пост
# 477
Аз не давам, защото няма как да се обезсоли. След годинката ще е.
Виж целия пост
# 478
Аз абсолютно нищо не виждам...нито точка дори. А знаете ли дали има някакъв срок за въпросната реимунизация ? Ще стане на 10м. докато идем...
Кашкавал ще давам след 1.5г.
Виж целия пост
# 479
Аз давам кашкавал. Общо взето май само зрял фасул, прясно мляко, малини и морски неща не е опитвал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия