Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 24 291
  • 732
# 360
Привет, момичета. Hug



Диди, както винаги си ни напускала много хубави клипове. Heart Eyes
Лейля и Сарп са много сладки. Joy И си отиват. Не знам какви са били тези глупости, че тя му е като майка.
Джерен бяха тръгнали да я правят добра и накрая пак оплескаха образа й. Май най-омразните герои на сценаристите са тя и Дженк. Close Joy
 



Хубав и слънчев уикенд!
Виж целия пост
# 361
Дори не знаех, че има такова гласуване. Прочетох го при падругите. Но явно и без моя глас нещата са ясни HeartHeartHeart

http://turskazvezda2021.blogspot.com/2021/06/2021_01882197458.html



Мади,  сценаристите не са важни  Joy не само ние, а и зрителите от цял свят, а и в България как  обичат Дженк Heart
Виж целия пост
# 362
Габи, така е, Дженк спечели сърцата на зрителите. Heart Озан също. И като гледам и без нашата подкрепа се справя доста добре в анкетите. Hands Clap

Тук е същински Дженк. Heart Eyes



И Несли започнаха да я спрягат за Трите гроша. Надеждите ми стават още по-големи. Smile
Виж целия пост
# 363
Мади, тия "Три гроша " проглушиха интернет! Пише, че има роля на наемен убиец! Въпреки че спрягат кой ли не за този филм и аз не спирам да се надявам за Ози! Искам ролята на убиеца или мафиота за него! Винаги е интересно и уникално като изпълнение да гледаш на филм, подчертавам на филм! убиец с красиво лице. Дилемата у зрителя, особено у женската аудитория е част от адреналина. Знаеш, че е грешно, но той е толкова красив, че не искаш да го хващат и убиват! Това са култови роли ! Италианския красавец Габриел Гарко, като Тонио, който е прототип на турския римейк с участието на Керем Бюрсин завладя милиони сърца! Да не говорим  за абсолютния хит на Мистър 50 нюанса The fall, в който като сериен убиец  Джейми Дорнан беше номиниран за една камара световни награди....и в световната преса го коментираха  като " най-сексапилния  сериен убиец на телевизионния екран"!

Италианецът Габриел Гарко като Тонио в Чест и уважение Heart



Ирландецът Джейми Дорнан като Пол Спектър в Падението Heart



и Озан HeartHeartHeartHeartHeartHeart



колко ми харесва този профил HeartHeartHeart
Виж целия пост
# 364
Доколкото разбрах, Ураз ще е мафиота. И аз се надявам Озан да е наемния убиец. Много ще му отива такава роля, а и ще е нещо коренно различно от всичко, което е играл досега. Ще му помогне да израсне още повече в професионален план.
Виж целия пост
# 365
Чакаме си ние ......ама не! Озан е на плажа Бохемия в Чешме с компанията от татуирани  инфлуенсърки и блогъри всички приятели на Пелинай  Dizzy Face







Виж целия пост
# 366
Момичета, за да повдигнем още повече темата искам да ви задам един въпрос:
Ако бяхте СЦ на сериалът „ Жестокият Истанбул “, то какъв би бил вашият СЦ ? Какво бихте променили и кое бихте оставили ? На коя двойка бихте заложили- Недим и Джемре, Джемре и Дженк, или Джерен Недим, Дженк и Джерен ?
Бихте ли променили даден образ и как бихте го променили ?
Виж целия пост
# 367
В предната тема, анкетата беше подобна- какви бихме искали да бяха финалните двойки. За мен, това са Джемре и Дженк, Джерен и Недим. Няма да се повтарям защо.
Ако можех да променя само две неща в сценария, обаче, нямаше да са свързани с двойките- за мен по-важно бе Дженк и Джерен също да намерят своето щастие и да не се стига до трагичния им край. С Джемре, с Недим, по отделно, заедно- все тая, просто да бяха щастливи след цялата тази болка, която преживяха.
Много са ми сладки моментите между тях и сина им.

Но сценарий, в който Дженк заобичва Джерен, нямаше да е реален..
И като цяло, бих спестила всички глупости, които опропастиха хубавия сериал. И нямаше да разбия семейство Карачай. Моят финал щеше да е розов, изпълнен с дъгички и еднорози. Joy Щастие за всички (без Шениз).
Виж целия пост
# 368
Аз бих направила така, че Джерен и Недим да се излекуват взаимно от желанието за мъст и да станат нормално семейство. Не бих съживила бебето и не бих побъркала Оя, най-много да я влюбя в Недим, което би било логично и нормално. Бих изпратила Шениз в психиатрия. И Дженк и Джемре щастливо женени, този път наистина

Ново от Пеликана
Виж целия пост
# 369
Шениз ще я срещна с някой богаташ, тип мутра, но красив, и ще я направя щастлива с него и парите му.
Агях да си живее още в имението и да брани семейните ценности.
Джерен и Недим да се преоткрият и заобичат, и да имат дете.
Дженк и Джемре бих ги разделила за малко, за да преосмислят всичко и накрая да се съберат, но да живеят някъде далеч.
Виж целия пост
# 370
Мен финалната двойка Недим-Джемре ме устройва. Бих оставила Дженк и Джерен живи, заедно или поотделно. Ако са заедно едва ли би я имало двойката Дживан -Дамла. Прекалено сладникаво става. За Шениз някакъв друг край -инцидент например. Да се смири и да спре да вреди не ми се вярва. Двойката Джерен - Недим е насилствено наложена и най-нереална за мен. Няма чувства и от двете страни и рано или късно би се разпаднала. Двойката Дживан - Дамла я видяхме, защото тя остана сама и можеше сама да решава за себе си. Ако родителите й и брат й бяха живи щяха да й попречат.
Виж целия пост
# 371
Озан е пуснал шкембе Пелинай успя да го нахрани с хамбургерите еййй...нищо той има нужда да качи няколко килца...
Куршун гиби чоджук е Ози....
Нормално е да го обичат хората вижте го какъв шекер бе?Само да го целуваш и да го щипкаш по бузките тя Пеликана хубаво се възползва мръсницата....

Сега да дойдем на темата за това какво щях да направя.
- ДженДжер никога не биха спали заедно.Щеше да има момент в който тя щеше да го дебне и да го сложи да спи,но той щеше да заспи буквално много пъти щеше да го дебне и сама щеше да се разочарова от него през това време той щеше да хлътва по Джемре както беше.
- Недим нямаше да проходи веднага.След отвличането те щяха да се крият и Дженк да ги намери по това време бих направила начин да се сближат с Дживан и той да им помага всячески чрез тях без да има брак който да е за Недим.
-Джерен нямаше да изтезава толкова Недим.
- Дженк нямаше да е ропден син на Шениз а откраднат от нея за да съсипе Мюмтаз истинското и бебе е умряло в болницата и тя го е разменила.
- Дженк щеше да живее в илюзия ,че е виновен за инцидента също е бил тровен и от там се е предизвикало заболяването му.
- Щях да му дам нормални мигове в тоя живот поне една серия защото няма и две секунди щастие за него в този сериал.
- Джемре щеше да види илюзията и реалноста когато асъл Недим стане прав между тях никога не бих написала любов.
- Джерен щеше да се промени и никога не бих я направила такава сметкаджийка до степен да продаде детето си освен това голяма питанка имах какъв беше замисъла на Сърма за бебока ако сте забелязали Джерен се държи за корема 1 еп пък после уж девствена дали не си поряза ръката ,а асъл друг я обезчести? Защото си спомнете как започна сериала...
- Джемре щеше да върви по пътя на мечтите си и Дженк пак тайно щеше да и помага докато бих написала една сцена в която Джемре щеше да пее с затворени очи в студио записваща собствена песен.
-Бих вкарала Оя за да сваля Дженк не да се окаже сестра им...
- Всяка песен която пееше Джемре щеше да има подсъзнание както флашбек - Без усетно...
- Щях да направя Недим по смел.Недим щеше да си отмъсти на Шениз както трябва не да чака друг да го свърши защото е добър видяхме в гняв,че той има нотки на злоба така,че... бих направила така,че да съюзят с Дженк и да теглят въжето на Шениз особено след всичките гнусотии които би научил нали,че е краден и не е Карачай дори Джемре щеше да научи първа за всичко и щеше да сподели на Недим както Хазан и Синан мислеха дали Яъз или Синан са родни на Кериме. Пликовете с ДНК не разговор между Недим - Дженк бих направила ама бой ви казвам да хвърчи кръв и зрелище.Накрая щяха да се прегърнат и Дженк щеше да каже точно тези думи които му каза не защото е болен детето пак бих го вкарала ,но щяха да мислят,че е тяхно или някаква американка би дошла да опъне нервите у Карачай фемили.
ДживДам ги харесвам въпреки,че Дживан е голяма дупка ,но като се замисля ако Дженк не е Карачай бих го събрала любовно с нея....
Хахахахах....накъдрих ги за шедьовър направо а сега кажете ,че не става за сценарист.
Шегувам се въпреки всичко Дженк щеше да се превърже някак и много интересна сцена бих написала под дъжда на Дженк и Джемре определено и тук щях да обърна нещата както той я прати при Недим пак щях да го направя ,но после Недим щеше да я прати при него
Къде е пръстена на Джемре? Всички видяхме къде го хвърлиха.
- Дженк - Море
-Недим - Метна го във въздуха
- Джерен на земята
На Джемре пръстена къде е? Тази окова за нея уж...
Джемре щеше да разбере ,че обича Дженк от писмото в стаята му което той и написа ,но той щеше да е много надалече.
Щях да дам пет години скок за финален епизод. Той щеше да се лекува сам както е било най-вероятно и първия път по коридорите на болниците Джемре щеше да го дири навсякъде и Недим също ,но все едно беше изчезнал по ирония на съдбата щяха да намерят и видеата и щяха да мислят ,че Дженк е умрял и щяха да се оженят ,но Дженк щеше да е жив и да ожени за друга хубава жена. Никога не бих го дала на Джемре както казва шефа ми тя е абалидна /тра-ла-ла/...
- Дженк щеше да мине през собствения си ад и тази жена щеше да е до него и когато Джемре и Недим макар и женени го намират и разбират всичко тя получва огромен шамар в бузата си с тези думи
- Обичах те повече от всичко и всички да права си Джемре ,но в този живот ние с теб няма как да бъдем заедно. Моето сърце се умори да те обича и чака аз съм щастлив с тази жена Джемре и тя щеше да остане с Недим ,а той да хване ръката на тази жена и продължи с нея.
Виж целия пост
# 372
Диди, ти направо написа нов сценарий ❤
Аз пък се сетих за още една глупост в ЗИ - при тези проценти невероятност Агях да е баща на Дженк означава, че Агях и Мюмтаз не са братя. Ако са братя, трябваше да покаже роднинство, но не и бащинство, а тестът и роднинство не показва. Тъпота тотална.
Колкото и малоумна да е Джемрето, за Дженк си е неговата светлина и неговото сърце. И ако не умираше, не би се отказал от нея. Дженк не би приел да го съжаляват.
Ние се влюбваме в човека, който ще не помогне да израснем. За Дженк това беше Джемре. И за Джемре беше Дженк, защото той, а не Недим я подкрепя да следва мечтите си. Видяхме го точно в предишните два епизода.
Докато Недим няма въображение. И иска една удобна домакиня. Което виждаме на финала. Домакиня като Сехер, скучна като Сехер. По-младо копие на Сехер
Виж целия пост
# 373
Много ми харесват сценариите ви. Всички са по-хубави от малоумщината, на която станахме свидетели. Satisfied

Ново от Сера и Мине.


Виж целия пост
# 374
Бих вкарала Елка за една серия последната е така за кеф на моите очи да видя каквото искам а каква е сцена бих написала в студиото направо всичко живо бих разревала на тази сцена защото авторската песен на Джемре щеше да е от Дженк за нея и тя нямаше да знае затова и точно тогава щеше да го научи и много чувствена сцена бих написала.
Оooo, стига ме питайте такива неща темата ще изпиша със сценарий при мен много идеи има за всичко....

Майка му леля му да им се не знае и системите за рейтинги и шибаното Ибо Шоу



Май ЛейСар ми е  рана равна на Дженк кажи речи....
толкова интересен замисъл а пълна дупка за история.

Ах....
















Сарп Карасу....мъжката версия на Джемре поне за шест серий - ха-ха-ха.

Дали Озан е мечтал да бъде Джемре?

Единствения ми клип на Сарп и Лейля

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия