Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 24 280
  • 732
# 345
Финалът ще е през юли- датата все още не е известна.
Виж целия пост
# 346
Аз вече гледам само заради модното ревю, което правят Шениз, Джерен и Дамла.😀 Чантичките снощи бяха топ!🤓
Иначе близо ли е финала?
Аз също. На сценаристите работата може да им куца, но стилистите са топ. Grinning Много ми харесва как ги обличат. Heart Eyes



Виж целия пост
# 347
Затова пък Джемрето след развода я обличат потресно. В началото беше стилна. Сега е тотална деградация. Очевидно е напълняла и вчерашното зелено костюмче й беше малко тесничко
Виж целия пост
# 348
И аз забелязах, че е напълняла. В началото на сериала беше много по-слаба. И сега наистина я обличат много зле, но като цяло и преди не ми е била особено окей.
С това облекло ми харесва, придава й по-младежки вид.
Виж целия пост
# 349
Джемре и Сехер са пълен ужас по отношение на обличането. А и тези минижупи на Джемре нито й отиват на фигурата, нито на характера на героинята й. Във финалната сцена рокличката е много свежа, но също мисля че е прекалено къса.
Виж целия пост
# 350



Сватбата на Дениз

С тези имена преговарят за Три Гроша ,а според Бирсен Ураз Кайгълароулу вече е приел дори и ще е един от главните герои.

Виж целия пост
# 351
Музиката във филма е убийствена. Много ми харесва. Аз не помня друг турски сериал с толкова въздействаща музика…
Какви ги дрънка Оя? Агях ги бил изгонил… това майка и ли е го казала или тя си го измисля?
Виж целия пост
# 352
Майка й го е казала. Може да е вярно, Агях е традиционалист. Не знам обаче дали го е направил без знанието на брат си. Оя трябваше да си направи също днк тест, за да е убедителна.
Виж целия пост
# 353
Музиката наистина е удивителна.. Особено тази, когато Джерен видя детето си.. Настръхнах на тази сцена и отново ми стана много мъчно. И как веднага се обърна към Джемре с “како”. Хубаво е, че има промяна в отношението й към нея. И след това как се погледнаха с Дженк.. Cry Много е тъжно. Нямам търпение да разберат, че това е детето им.
Оя е много дразнеща. Нещо не ми се вярва Агях да е постъпил така. Хареса ми как Недим го защити.
Виж целия пост
# 354
Майка й го е казала. Може да е вярно, Агях е традиционалист. Не знам обаче дали го е направил без знанието на брат си. Оя трябваше да си направи също днк тест, за да е убедителна.
Ти пък. Оя прави на всички, за които се сети, но на нея трябва да й вярваме. Впрочем, те я изкараха такава откачалка, че като нищо може да е нейна измислица
Виж целия пост
# 355
Много прекалиха с образа на Оя. Не беше нужно да я изкарват такава психарка.
А един турски сериал не може да мине без братя, които не подозират, че са такива, както и без някоя изгубена сестра за разкош. Joy А за сцените по болници и затвори няма и да коментирам. По-често са там, отколкото в дома си.
Виж целия пост
# 356
Много прекалиха с образа на Оя. Не беше нужно да я изкарват такава психарка.
А един турски сериал не може да мине без братя, които не подозират, че са такива, както и без някоя изгубена сестра за разкош. Joy А за сцените по болници и затвори няма и да коментирам. По-често са там, отколкото в дома си.
Много харесвах Оя докато беше лекар. А психодрамата е нещо наистина трудно за правене и се иска доста опит.
С нея наистина доста прекалиха с фантазията. Агях без проучване да я наеме никак не ми се вярва. След това Шениз я проучва и пак нищо да не проучи... Накрая се оказа пълна с тайни и загадки. И тежък психар.
Виж целия пост
# 357
Честно казано и аз се замислих, че почти няма сериал, в който бащата на някого се оказва друг мъж.
Виж целия пост
# 358
С тези имена преговарят за Три Гроша ,а според Бирсен Ураз Кайгълароулу вече е приел дори и ще е един от главните герои.


Радвам се за Ураз, много го харесвам. Разбрах, че главните герои ще са трима- мафиот, сериен убиец и полицай. Още се чака потвърждение от Танер, за Арас също доста усилено се говори. Абе доста интересен проект ще е и до последно ще се надявам за Ози.


Виж целия пост
# 359
Оя е бетер героините в психотрилър какво да си говорим повече.



Стилистите колкото добре обличат някои толкова зле обличат и други и положението става трагикомично.

Паралел Дженк и Селим Кочовалъ / Чукур

https://www.instagram.com/p/CP_QefhDuu6/

ЛейСар.Тази сцена винаги ме досмешава от нея

https://www.instagram.com/p/CP_MKjFj5AT/

Фен видео на ОзПел

https://www.instagram.com/p/CP-tOncl-2a/

Много криво ми става в тези сцени и като се сетя ,че лудата Башак не и даваше детето да го барне и още повече се ядосвам това е момента в който я съжалявах много ,но е било напълно напразно защото след като си получи детето се доказа като същата Джерен която познаваме.





https://lyricstranslate.com/en/intiha%C5%9Fk-infidel.html

Настръхвам на тази песен оригиналния певец загина при много нелеп инцидент преди 1-2 години млад младина.

За ДжемНедите





И за нас



Този клип на моята приятелка Туба/ Асел го обожавам няма да забравя реакцията ми като го пусна.Приличах на подута катерица и бях и се селфирала да ме види на какво приличам след клипа и много харесвам Аслъ Гюнгьор която някъде зачезна а има много хубав и мощен глас.



Превода на песента:

Последната целувка
Това е последният последен поглед за теб
Последната целувка ти се счупи от сърцето
Любовта, която съм израствала за теб от години
за съжаление това е твърде малко в ръцете ви
 
Мислехте, че ще бъда до вас, без значение какво не бихте направили
че трябва да нося лъжи и болка
Мислех, че не мога да си тръгна, не мога да откажа
Сега съм в миналото си
 
Това е последният последен поглед за теб
Последната целувка ти се счупи от сърцето
Любовта, която съм израствала за теб от години
за съжаление това е твърде малко в ръцете ви
 
Това е последното сбогом, последните ми думи за теб
Това са най-искрените чувства, написани за вас
Това е вашето предателство, което е определило моята истинска любов
Предателството, което си скрил
https://lyricstranslate.com

Берко с малката Гюнеш в Алев Алев



Колкото до това ,че наближава края отговарям само с тази фотка
Хубав ден на всички!

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия