Безмилостен град - Zalim Istanbul / Актьорите преди и след сериала /Тема 6/ Sevmemeliyiz

  • 24 281
  • 732
# 330
Как записа отново попадна в Джерен? Нали бабата го унищожи преди време?!
Виж целия пост
# 331
Как записа отново попадна в Джерен? Нали бабата го унищожи преди време?!
Онзи беше друг запис този е друг.
Виж целия пост
# 332
Бабата унищожи друг запис. Записът, когато Шениз се наръга и обвини Недим.
Виж целия пост
# 333
Вярно!
Този, втория как попадна в Джерен?
Виж целия пост
# 334



Много мил момент между двамата. Heart
Виж целия пост
# 335



Разведени, но отново неразделни. И вижте ръцете им. Heart Eyes
И Джемре го прегърна на тръгване. Май за цял брак не го е докосвала толкова. А и как си оправи косата като го видя на улицата. 😎 И колко приятно й стана, когато Йозге й каза, че са били хубава двойка.
Озан беше подпухнал в началото на епизода. Явно по това време е боледувал.
И аз се чудех не върнаха ли диктофона на Оя. Този откъде излезе. Харесва ми как на турски Джерен й казва Оя (пауза) ханъм. Това не може да се преведе, но винаги ме забавлява в оригинала 😂
Виж целия пост
# 336
И в днешния епизод имаше сближаване между двойките Джерен и Недим, Дженк и Джемре. За какво го правят сценаристите като това няма да са финалните двойки? Ей, добре, че не съм гледала онлайн, защото щях да съм много разочарована. Не, че сега не съм де, но поне не се надявам напразно.

Виж целия пост
# 337
Виж целия пост
# 338
Бахарче. Heart Eyes



И една новина свързана с любовния й живот.
Според източници, Бахар Шахин и футболистът Дорукхан Токьоз са се разделили след петмесечна връзка.
Дорукхан не е подновил договора си с Бешикташ, защото иска да напусне след Евро 2021, за да играе в чужбина. Бахар е отказала  да живее извън Турция и са решили да се разделят.

Виж целия пост
# 339
Трети фрагман на сериала с участието на Идрис



Бахар ако има една сериозна връзка ще се прекръстя....
Виж целия пост
# 340
И в днешния епизод имаше сближаване между двойките Джерен и Недим, Дженк и Джемре. За какво го правят сценаристите като това няма да са финалните двойки? Ей, добре, че не съм гледала онлайн, защото щях да съм много разочарована. Не, че сега не съм де, но поне не се надявам напразно.


От страна на Недим това е просто проява на съчувствие. От страна на Джемре също, макар че можеше да не остава с Дженк. Приемам го като реакция на това, че видя Недим и Джерен прегърнати. Тя май не чу признанието на Дженк за бебето.
Виж целия пост
# 341
И в днешния епизод имаше сближаване между двойките Джерен и Недим, Дженк и Джемре. За какво го правят сценаристите като това няма да са финалните двойки? Ей, добре, че не съм гледала онлайн, защото щях да съм много разочарована. Не, че сега не съм де, но поне не се надявам напразно.


От страна на Недим това е просто проява на съчувствие. От страна на Джемре също, макар че можеше да не остава с Дженк. Приемам го като реакция на това, че видя Недим и Джерен прегърнати. Тя май не чу признанието на Дженк за бебето.

Проспа го само чу че я обича...
Виж целия пост
# 342
От страна на Недим това е просто проява на съчувствие. От страна на Джемре също, макар че можеше да не остава с Дженк. Приемам го като реакция на това, че видя Недим и Джерен прегърнати. Тя май не чу признанието на Дженк за бебето.
Не го чу. Скоро ще разбере и ще стане страшно.

Виж целия пост
# 343









Виж целия пост
# 344
Аз вече гледам само заради модното ревю, което правят Шениз, Джерен и Дамла.😀 Чантичките снощи бяха топ!🤓
Иначе близо ли е финала?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия