Математически турнири 1-4 клас. Тема №59

  • 87 894
  • 739
# 360
Вече са разпратени резултатите и могат да се видят задачите, кои са решени правилно и кои не, както и точките Wink
Виж целия пост
# 361

Само дето въпросните задачи не се визуализират. Явно са сложени като линк, който вече не работи.
Виж целия пост
# 362
Здравейте, за Математически турнир "Иван Салабашев" ше има ли онлайн записвания и къде?
На самият сайт не открих подобно нещо, нито някаква информация.
Виж целия пост
# 363
Рано е още, може би другата седмица. Вероятно изчакват, за да видят как ще се развият нещата със затварянето....
Виж целия пост
# 364
Има класиране на МБГ Есен при 75% от резултатите. Не разбрах ще има ли после промяна евентуално.
Има и класиране на СМТ.
Виж целия пост
# 365
Според мен просто ще добавят остнлите участници според сегашната скала, тоест няма да има разместване на настоящите резултати. И така е логично, иначе не би трябвало да вадят временно класиране.
Виж целия пост
# 366
МБГ ще се проведе ли изобщо в София?
Виж целия пост
# 367
Някой знае ли каква е скалата за медалите по класове.
Виж целия пост
# 368
МБГ ще се проведе ли изобщо в София?
в нашето училище ще е другата седмица.
Виж целия пост
# 369
Някой знае ли каква е скалата за медалите по класове.
Явно ще са две скалите.
Виж целия пост
# 370
Някой знае ли каква е скалата за медалите по класове.
Явно ще са две скалите.
Защо да са две? Написали са: Изготвена е скала за разпределението на медали на базата на обработените 75% от резултатите. Просто следващите участници ще се оценяват и добавят в списъка според изготвената вече скала.
Виж целия пост
# 371
МБГ ще се проведе ли изобщо в София?
в нашето училище ще е другата седмица.

Дали се проведе някъде в София тази седмица?
От нашето училище (5 ОУ "Иван Вазов") няма информация дали ще има провеждане на състезанието в крайна сметка.
Виж целия пост
# 372
Аз вече го отписах като състезание МБГ есен. Ясно е, че няма да се случи поне в София. Чудя се за Салабашев дали са го записвам...
Виж целия пост
# 373
МБГ ще се проведе ли изобщо в София?
в нашето училище ще е другата седмица.

Дали се проведе някъде в София тази седмица?
От нашето училище (5 ОУ "Иван Вазов") няма информация дали ще има провеждане на състезанието в крайна сметка.
при нас се проведе във вторник. в София сме.
а задачите къде биха могли да се намерят?
Виж целия пост
# 374
В нашето училище в София се провежда днес. Доколкото разбрах частните центрове в София няма да провеждат, заради събирането на децата от различни училища. Бройките спадат, 7-дневната заболяваемост в София град вече е около 380, т.е. има шанс да върнат и присъствените състезания (поне така се надявам).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия