Модни консултации (юни, 2021) - 56

  • 65 393
  • 938
# 225
кроксовете са най-удобните ми обувки за вкъщи, но не прекрачват прага на входната врата
Виж целия пост
# 226
Трябва да ви кажа, че отвращението ми от кроксовете е толкова силно, че не бих ги носила и срещу пари. Не знам на вас как ви се струват чисто визуално.

E, има различни модели.. аз вкъщи ходя с такива:



По-удобни са ми от Birkenstock.
Виж целия пост
# 227
Сред моите много и всякакви обувки няма нито един чифт домашни, ненавиждам, у нас ходя винаги боса.Всякаква пластмасови и гумени кроксоподобия и джапанки ме дразнят като ги нося. Затова нямам и джапанки, на морето нося чехли от кожа. Обаче мъника страшно обича кроксове и ги носи.
Виж целия пост
# 228
Сетих се за една стара рокля, която ми се струва подходяща за църква. Дали?
Виж целия пост
# 229
На мен ми се струва къса за църква.
Виж целия пост
# 230
Ще е лъжа ако кажа че не виждам в магазина хора с домашни пантофи и даже с еднократните чешлички за педикюр ми се случи да видя. Но има и доста издокарани дами, наистина като от списания.
Като цяло мерак да имаш да се облечеш, нищо не те спира. Независимо фигурата ми, това което ми харесва винаги го има мой размер и е направено да стои добре. Намаленията са напълно реални, и на намаления не е само ХС размер останал. Никога не съм имала толкова избор и ми е много трудно да не пазарувам, ама се опитвам да се контролирам Grinning
-soft-, много ми харесва роклята, според мен е подходяща.
Виж целия пост
# 231
Софт, само като я гледам тази рокля и ми става зле от жега.
Иначе за църква е ок, важно е на теб дали ще ти е удобна да се навеждаш и т.н с детето.
Виж целия пост
# 232
Роклята е разкошна и стои много добре.
Не може да остане незабелязана, а и не мисля, че е проблем навеждането с нея.
Виж целия пост
# 233
За мен цветът не е подходящ. Бих сложила нещо пастелно.
Иначе, както обикновено, ти стои прекрасно!
Виж целия пост
# 234
Ще е лъжа ако кажа че не виждам в магазина хора с домашни пантофи и даже с еднократните чешлички за педикюр ми се случи да видя. Но има и доста издокарани дами, наистина като от списания.
Като цяло мерак да имаш да се облечеш, нищо не те спира. Независимо фигурата ми, това което ми харесва винаги го има мой размер и е направено да стои добре. Намаленията са напълно реални, и на намаления не е само ХС размер останал. Никога не съм имала толкова избор и ми е много трудно да не пазарувам, ама се опитвам да се контролирам Grinning

Да не си в САЩ?
Виж целия пост
# 235
Аааа нищо лошо за кроксовете. Аз съм по 10 часа на ден с тях и като се прибера в къщи там пък нося джапанки на крокс. Joy
Виж целия пост
# 236
Дами, някъде ина ли шанс да намеря нещо в подобна цветова стилистика? Или плат?


Очите ми останаха, но както се досещате, цената е уау, колекцията също е стара. Но на мен страшно ки отиват тези цветове
Виж целия пост
# 237
Дами, някъде ина ли шанс да намеря нещо в подобна цветова стилистика? Или плат?


Очите ми останаха, но както се досещате, цената е уау, колекцията също е стара. Но на мен страшно ки отиват тези цветове
Разгледай тук
http://texhouse.bg/index.php?route=common/home
Виж целия пост
# 238
Уау, страхотна рокля!
Благодаря за мненията по моя въпрос. Топло няма да ми е в никакъв случай, материята е много фина, а и с тези перфорации е доста проветрива😁 Ще се оглеждам за нещо в бяло, все пак.
Виж целия пост
# 239
Кроксове нямам, много са ми грозни. Вкъщи ходя или с джапанки или с този тип чехли, от както ги открих са ми много удобни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия