"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 54

  • 43 575
  • 790
# 345
Здравейте , имам четири дни закъснение. Още на първия ден направих тест на който излезе много бледа втора черта. Проблема е че днес на 4тия ден след повторен тест тази черта така и не се насища. Тази седмица ми предстои преглед , но искам да попитам според вас на какво може да се дължи...ще приложа и снимка
Виж целия пост
# 346
Всичките ви тестове са различни марки, най-вероятно с различна чувствителност, недейте да  ги сравнявате помежду им.
Виж целия пост
# 347
Здравейте , имам четири дни закъснение.
Скрит текст:
Още на първия ден направих тест на който излезе много бледа втора черта. Проблема е че днес на 4тия ден след повторен тест тази черта така и не се насища. Тази седмица ми предстои преглед , но искам да попитам според вас на какво може да се дължи...ще приложа и снимка
Първо, като ще правиш няколко теста, се правят от един и същи модел, т.к. реактивите вероятно са различни на различните модели. Иначе виждам бледи черти и на трите, но не е нормално да не се насища и да е все еднаква на цвят и то на 4 дена закъснение. Вероятно е било биохимична, но все пак не губи надежда, може и да е късна О, пусни 2 кръвни през 48 часа и обсъди резултатите с лекар.
Виж целия пост
# 348
Момичета спрях с тестовете. Четвъртък ми зацапа и спря, мислех че ми дойде ама беше веднъж сега се чудя дали да направя днес пак тест или няма смисъл?
Виж целия пост
# 349
Момичета спрях с тестовете. Четвъртък ми зацапа и спря, мислех че ми дойде ама беше веднъж сега се чудя дали да направя днес пак тест или няма смисъл?

Эацапването не иэключва бременност. Ти реши дали да правиш тест, все пак си эависи дали имаш търпение. Не помня вече кой ден ти е эакъснение, но освен да чакаш и/или направиш тест, друго не ти остава.😁
Виж целия пост
# 350
Момичета спрях с тестовете. Четвъртък ми зацапа и спря, мислех че ми дойде ама беше веднъж сега се чудя дали да направя днес пак тест или няма смисъл?

Эацапването не иэключва бременност. Ти реши дали да правиш тест, все пак си эависи дали имаш търпение. Не помня вече кой ден ти е эакъснение, но освен да чакаш и/или направиш тест, друго не ти остава.😁
3 ден
Виж целия пост
# 351
Ами направи, аэ бих. Ако не ти пречи цената, най-добре клиър блу дигитален или утре кръвен.
Виж целия пост
# 352
Какъв е смисъла да дава 20-30лв. за дигитален тест или 30+ за кръвен (2бр.)? Единичен кръвен не означава нищо, дори и да е положителен, трябват поне 2, цената им и неудобството да се ходи до лаб., да се чака на опашка, да се буташ с хора и т.н. е отделно. На 3 дена закъснение всеки пиклив ще покаже, въпроса е обаче дали са 3 дни и как е определена О, защото ако не е с фоликуметрия, всичко отива в теорията на вероятностите, която вкл. по-малко или никакво закъснение. Иначе ако момичето има пари и време за губене да действа.
Виж целия пост
# 353

Момичета 3 дни закъснение
Виж целия пост
# 354
Положителен е
Виж целия пост
# 355
Честито! Обадете се на лекаря ви за зацапването.
Виж целия пост
# 356

Дали да си купя на Шуър Чек или няма смисъл вече да звъня на Аг то за. Час
Виж целия пост
# 357
Звъни за час. 12 дена закъснение и ще ти даде след това час.
Виж целия пост
# 358

Момичета нещо тези. На Шуър Чек за ги прецакали
Как да го тълкувам този сега?
Виж целия пост
# 359

Момичета нещо тези. На Шуър Чек за ги прецакали
Скрит текст:
Как да го тълкувам този сега?
Абе ти цял ден само тестове ли препикаваш? Какво очакваш на почти никакво закъснение, с ента урина за деня и кой знае колко течности? Запиши си утре един час за след 10-12 дена и до тогава, ако нямаш проблем не го мисли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия