Дългото чакане след трансфер - 92

  • 60 163
  • 748
# 345
Момичета пак съм с отрицателен тест. 10 ти ден резултат 1.6.
Виж целия пост
# 346
Гале,съжалявам.Но пък може да ти се получи като миналия път-естествено забременяване след неуспех Hug
Виж целия пост
# 347
На мен днес ми е 7ми ден на едно 5 дневно и едвам се сдържам за пиклив...от време на време имам болки като за цикъл. Това ни беше последния ембрион и силно се надявам да ни е на късмет. След вливка на привиген съм.
Успех на всички ни...
Виж целия пост
# 348
На мен днес ми е 7ми ден на едно 5 дневно и едвам се сдържам за пиклив...от време на време имам болки като за цикъл. Това ни беше последния ембрион и силно се надявам да ни е на късмет. След вливка на привиген съм.
Успех на всички ни...
аз започнах на 7ми ден, може да препикаеш един утре. Бъди спокойна. Желая ти успех 🍀 🍀
Виж целия пост
# 349
На мен днес ми е 7ми ден на едно 5 дневно и едвам се сдържам за пиклив...от време на време имам болки като за цикъл. Това ни беше последния ембрион и силно се надявам да ни е на късмет. След вливка на привиген съм.
Успех на всички ни...
аз започнах на 7ми ден, може да препикаеш един утре. Бъди спокойна. Желая ти успех 🍀 🍀
А не е ли рано за пиклив?
Виж целия пост
# 350

А не е ли рано за пиклив?
8 дена на 5-дневни не е рано, като кръвен е по-добре по принцип.
Виж целия пост
# 351
Не е рано ❤️❤️🍀🍀успех
Виж целия пост
# 352
Не е рано ❤️❤️🍀🍀успех
Благодаря Ви,много се притеснявам,защото от 2-3 дни имам менструални болки... Sad
Виж целия пост
# 353
Благодаря Ви,много се притеснявам,защото от 2-3 дни имам менструални болки... Sad
Аз си ги имах до края на третия месец почти.
Виж целия пост
# 354
Благодаря Ви,много се притеснявам,защото от 2-3 дни имам менструални болки... Sad
Аз си ги имах до края на третия месец почти.
Благодаря❤
Виж целия пост
# 355
Привет и от мен момичета. Simple Smile Включвам се за първи път с ЗЕТ трансфер на 3 петдневни ембриончета.Днес ми е 11 ден от трансфера и утре смятам да пусна кръвен.....
Симптоми ...първите 5-6 дни усещах леки болки ниско долу и после нищо.От няколко дни леко налети гърди като преди ПМС и затова доста ме е страх.
Четвърти подред трансфер без имплантации до сега и с всички възможни изследвания.
Виж целия пост
# 356
Привет и от мен момичета. Simple Smile Включвам се за първи път с ЗЕТ трансфер на 3 петдневни ембриончета.Днес ми е 11 ден от трансфера и утре смятам да пусна кръвен.....
Симптоми ...първите 5-6 дни усещах леки болки ниско долу и после нищо.От няколко дни леко налети гърди като преди ПМС и затова доста ме е страх.
Четвърти подред трансфер без имплантации до сега и с всички възможни изследвания.
Стискам палци ,успех 🥰🥰🥰
Виж целия пост
# 357
Привет и от мен момичета. Simple Smile Включвам се за първи път с ЗЕТ трансфер на 3 петдневни ембриончета.Днес ми е 11 ден от трансфера и утре смятам да пусна кръвен.....
Симптоми ...първите 5-6 дни усещах леки болки ниско долу и после нищо.От няколко дни леко налети гърди като преди ПМС и затова доста ме е страх.
Четвърти подред трансфер без имплантации до сега и с всички възможни изследвания.
Стискам палци ,успех 🥰🥰🥰

Благодаря Blush
Силно се надявам този път на успех...
Виж целия пост
# 358
Привет и от мен момичета. Simple Smile Включвам се за първи път с ЗЕТ трансфер на 3 петдневни ембриончета.Днес ми е 11 ден от трансфера и утре смятам да пусна кръвен.....
Симптоми ...първите 5-6 дни усещах леки болки ниско долу и после нищо.От няколко дни леко налети гърди като преди ПМС и затова доста ме е страх.
Четвърти подред трансфер без имплантации до сега и с всички възможни изследвания.
Стискам палци ,успех 🥰🥰🥰

Благодаря Blush
Силно се надявам този път на успех...
Ще има успех!!!❤
Виж целия пост
# 359
Здравейте,дами и успех на всички!Аз съм 11 ден след Трансфер на 14.06 (замразен) кръвния тест ми е чак на 02.07 и малко откачам вече,втори опит ми е ,като първия приключи с аборт в 7 седмица,и тъй като предние път ми беше доста лошо ,гърдите ми бяха адски напрегнати,сега се притеснявам,защото нямам никакви симптоми ,от два дни малко ме придърпва от тук от там,но нищо  сериозно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия