Дългото чакане след трансфер - 92

  • 60 163
  • 748
# 330
Бременна си 19Zvezda. Спокойно. Металния вкус в устата ти го потвърждава. Това беше един от моите симптоми
      Мнооого ти благодаря за надеждата 💓! Желая ти успех от сърце! Какъв е твоят резултат до тук?
Виж целия пост
# 331


      Стомаха определено, както съм написала!  Отделно си имам придърпванията и пулсиране ниско долу, което смятам за нормално. От вчера е доста по-добре. Предвид състоянието ми си беше страшно. Аз съм високо НК, но ми приливаха 7 дена преди трансфера Привижен, отделно пия и медрол. Нямам проблеми по принцип със стомаха. Днес ми е 9ти ден металния вкус в устата и спане то по 3-4 часа на денонощие са все по натрапчиви, отделно ми е лошо, но това е от лекарствата.
    Слънчево настроение на всички! Днес е прекрасен ден, взимам душ и излизам на разходка😉.

Аз съм с язва и пия Фамотидин или Сопрал. Но мисля , че не се предписват при евентуална бременност. Търси нещо хомеопатично. Стискам палци да е станало !
Виж целия пост
# 332
За стомаха Мастиха от Хиос много помага. Пие се по една таблетка дневно, след основното хранене и мисля, че е подходящ за бременни, тъй като е естествен продукт.
Виж целия пост
# 333
Привет, мили момичета!
 Днес ми е 8-ми ден след трансфер. От четвъртък ме боли стомаха, но вчера беше много силно и притеснително. Писъх на д-ра дали мога да продължа с Но-шпа, но още не е отговорил-изписан ми е до 7мия ден. Днес отново имам болки, но не е ужасно като вчера. Освен това втора вечер почти не спя...
  А за това да ли си лежа, да основно - така ми каза д-ра. Деси и аз съм при д- Димов с трансфер на 13.06. и съм от Варна. Казал ли ти е кога да направиш теста, на мен нищо не ми е споменал?!
     Късмет и сияещи очи от щастие за всички!
от 5 ден след трансфера ме накара да правя пиклив тест ,така следи кога да си бия зарзиото.На 13 тия ден ми е кръвния .Успех и на теб стискам палци всичко да е наред 🤗
Виж целия пост
# 334
Здравейте момичета отново. Днес ми беше втори преглед след положителен кръвен. Плода се развива добре, но докторката каза , че ритъма на сърцето е малко по-бавен от нормите. Не знам дали е за притеснение. Миналата седмица беше 100.
Виж целия пост
# 335
Мина и 2-рия кръвен

Сега ще чакам за преглед.Още немога да се зарадвам.Стискам палци на всички
Виж целия пост
# 336
Официално се записвам в темата с тест на 01.07
Виж целия пост
# 337
Официално се записвам в темата с тест на 01.07
Успеех!
Кога ти беше трансфера и на колко днедвни ❤
Виж целия пост
# 338
21.06 на 1 тридневно
Виж целия пост
# 339
Здравейте, момичета! Бихте ли споделили къде намирате Циклогест в София? Вчера проверих в Софармаси и Марешки, но не продават, и се чудя днес кои аптеки да обикалям или направо да тръгвам за аптеката на Надежда.
Виж целия пост
# 340
Това е тел. на аптеката в надежда. Може да се обадите и да проверите вместо да ходите напразно- тел. 02/4235517; 0885 103017
Здравейте, момичета! Бихте ли споделили къде намирате Циклогест в София? Вчера проверих в Софармаси и Марешки, но не продават, и се чудя днес кои аптеки да обикалям или направо да тръгвам за аптеката на Надежда.
Виж целия пост
# 341
Здравейте, момичета! Бихте ли споделили къде намирате Циклогест в София? Вчера проверих в Софармаси и Марешки, но не продават, и се чудя днес кои аптеки да обикалям или направо да тръгвам за аптеката на Надежда.
Iveta_S, вчера си купих от аптека Санита, на ул. Константин Иречек 50, срещу ВМА.
Виж целия пост
# 342
Благодаря за бързите отговори!
Виж целия пост
# 343
Циклогест има в аптеката на клиника Адела


[quote author=Iveta_S link=topic=1340562.msg43039626#msg43039626 date=1624354923]
Благодаря за бързите отговори!
[/quote]
Виж целия пост
# 344
Здравейте, момичета! Бихте ли споделили къде намирате Циклогест в София? Вчера проверих в Софармаси и Марешки, но не продават, и се чудя днес кои аптеки да обикалям или направо да тръгвам за аптеката на Надежда.
Аптека Медея като си го поръчвам от днес за следващия ден. Никога не е имало забавяне. Цената е 29,29 лв. Знам че и в sopharmacy може да се поръча.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия