Дългото чакане след трансфер - 92

  • 60 162
  • 748
# 285
Аз бях на прогестан през ден и имаше моменти, когато доста ме болеше д-то, но много рядко се получаваше,само като не ми ги слагаха добре според мен.На мен ми ги слагаха в болницата и редувахме страните всеки път.
Ако ти е по чувствителна кожата, може от това да е, не се притеснявай, просто трябва да се изтърпи..
Здравейте момичета ,след  един неуспешен опит и дългото четене тук 😁 пак съм на опашката на чакащите .8 -ден ми е след трансфер и имам предписани ампули ,,Прогестан,,.Въпроса ми е има ли някое момиче да и е предписано? Аз получих изтръпване на бузките и е почнало да става твърдо от едната страна.Дали е нормално ? Инжекциите се бият всеки ден мускулно.Пожелавам на всички само положителни резултати 🤗🤗🤗
Виж целия пост
# 286
Имам въпрос.  Трансфера ми беше миналия четвъртък, на 5 дневен бластоцист. Доктора ми каза най рано другия четвъртък на пусна кръвен тест. Сутринта го пуснах,5.11 на 6 дена след трансфера ако не бройм този на трансфера. Какво мислите за резултата или е много рано. Но тогава ми каза доктора да го направя.
Виж целия пост
# 287
Имам въпрос.  Трансфера ми беше миналия четвъртък, на 5 дневен бластоцист. Доктора ми каза най рано другия четвъртък на пусна кръвен тест. Сутринта го пуснах,5.11 на 6 дена след трансфера ако не бройм този на трансфера. Какво мислите за резултата или е много рано. Но тогава ми каза доктора да го направя.
  Рано сте си го пуснали .Трябва да изчакате поне да стане 10 ден . Изчакайте до 10 ден и пак пуснете ,ако расте ЧХГ значи всичко е наред.
Виж целия пост
# 288
Да не би да е имал впредвид другата седмица.6 -ти ден е много рано.Според мен изчакай до 9ти 10ти.
Виж целия пост
# 289
Момичета, днес е 8-и ден след трансфера и от обяд усещам едно придърпване долу ниско в корема, но не типичните меструални болки. Много е странно. Не съм се натоварвала, следобед бях на кратка разходка и това е. Вече се чудя кое усещане е нормално и кое не Rolling Eyes
Виж целия пост
# 290
Момичета, днес е 8-и ден след трансфера и от обяд усещам едно придърпване долу ниско в корема, но не типичните меструални болки. Много е странно. Не съм се натоварвала, следобед бях на кратка разходка и това е. Вече се чудя кое усещане е нормално и кое не Rolling Eyes
И аз така, но вчера, също ми беше 8ми ден. Днес нищо. Прорчзващи болки. за 5-6 часа. След 4 но-шпа, днес нищо не чувствам-мисля че с тези пробождания ниско долу моят опит приключи за съжелени. Нямам вече надежда-чувствам се празна. Съжелявам - дано при теб всичко да е наред.
Виж целия пост
# 291
Момичета, днес е 8-и ден след трансфера и от обяд усещам едно придърпване долу ниско в корема, но не типичните меструални болки. Много е странно. Не съм се натоварвала, следобед бях на кратка разходка и това е. Вече се чудя кое усещане е нормално и кое не Rolling Eyes
И аз така, но вчера, също ми беше 8ми ден. Днес нищо. Прорчзващи болки. за 5-6 часа. След 4 но-шпа, днес нищо не чувствам-мисля че с тези пробождания ниско долу моят опит приключи за съжелени. Нямам вече надежда-чувствам се празна. Съжелявам - дано при теб всичко да е наред.
При мен не са остри, за да пия но шпа, по-скоро е само придърпване. Дано всичко да е наред, ще разбера на 21-и. Надявам се да са наред нещата при теб Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 292
Момичета не се сдържах и си пуснах кръвен

12 ден като смятам и деня на трансфера
Как ви се струва?
Виж целия пост
# 293
Момичета не се сдържах и си пуснах кръвен

12 ден като смятам и деня на трансфера
Как ви се струва?
Йеее, честито Калина Flowers Four Leaf Clover Мисля, че е чудесен резултат. Браво! Успех до края Simple Smile
Виж целия пост
# 294
Момичета не се сдържах и си пуснах кръвен

12 ден като смятам и деня на трансфера
Как ви се струва? Чудесен ти е резултата . Лека и безпроблемно бременеенеее
Имам4 в селена и два в софийска клиника
Съжалявам за неуспеха 😓. Сменете клиниката чувала съм за Надежда д-р Стаменов  ,аз съм от Варна и ходя в Шумен д-р Димов .При първият неуспешен опит доктора търси причините за неуспеха за 6м. се подложих на много манипулации ,биобсии и ходене до София в клиника Надежда два пъти да слагане на някакво специално лепило ,хистероскопия какво ли още не. Не търсят ли докторите причината това се питам ? Горе главата ,ако иматае възможност опитайте пак , но изисквайте да ви направят всичко възможно, като изследвания и манипулации.Стискам палци всичко да минава по-най лекият начин.
Виж целия пост
# 295
Момичета не се сдържах и си пуснах кръвен

12 ден като смятам и деня на трансфера
Как ви се струва?
kalina@, юпии, честито, чудесна новина!
Виж целия пост
# 296
Момичета не се сдържах и си пуснах кръвен

12 ден като смятам и деня на трансфера
Как ви се струва?

Браво,честито и до финал!Чудесен резултат!
Виж целия пост
# 297
Момичета не се сдържах и си пуснах кръвен

12 ден като смятам и деня на трансфера
Как ви се струва?

Резултата е супер! Blush
Виж целия пост
# 298
Много се радвам, Калина! Късмет и щастлив финал!!!
Момичета не се сдържах и си пуснах кръвен

12 ден като смятам и деня на трансфера
Как ви се струва?
Виж целия пост
# 299
Деси, от колко време ходиш при д-р Димов?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия