Дългото чакане след трансфер - 92

  • 60 162
  • 748
# 390
Смесен трансфер 🤔Прави се втора пункция и СЕТ + ЗЕТ ли? Кога и защо се прилага? Може ли малко повече инфо?
Виж целия пост
# 391
Леле момичета, тихичко, не смея да се зарадвам още. На 21-и ЧХГ 397.6 mIU/mL, днес е 1432.2mIU/mL (15-и ден). SmileyFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 392
Честито , Мече! Другата седмица ли ще ходиш на док?
Виж целия пост
# 393
Честито , Мече! Другата седмица ли ще ходиш на док?
Да, запазих си час за 1-и. Очаквам и той да ме зарадва с плоден сак Blush
Виж целия пост
# 394
Аз приключих и третия трансфер. 0.100 9 ти ден на 1но 5 дневно хайванче.. късмет на всички
Виж целия пост
# 395
Супер Мечо, чудех се как е при теб, не писа в понеделник.
При мен също засега има усмивка.
13 ден от трансфер на 5 ден на 2 ембриона- ЧХГ 768.
Съжелявам Cherry15, знам какво е...
Виж целия пост
# 396
Аз приключих и третия трансфер. 0.100 9 ти ден на 1но 5 дневно хайванче.. късмет на всички
Cherry15, съжалявам много! Почини си и след това с нови сили напред! Ще се случат нещата! 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 397
Браво Младост, честито. Реших за мое успокоение да пусна още 1 тест и тогава да пиша.
Виж целия пост
# 398
Здравейте, към момичетата с положителни тестчета- имахте ли симптоми и най-вече дали са ви били подути гърдите? Успех на всички!

Здравей,

аз все още не смея да се зарадвам.
ЧХГ-то ми е 33,100 на 7ми ден.
Иначе имах леки менструални болки и гърдите ми са леко подути.
Виж целия пост
# 399
Здравейте, към момичетата с положителни тестчета- имахте ли симптоми и най-вече дали са ви били подути гърдите? Успех на всички!

Здравей,

аз все още не смея да се зарадвам.
ЧХГ-то ми е 33,100 на 7ми ден.
Иначе имах леки менструални болки и гърдите ми са леко подути.
На мен днес ми е 15-и ден от трансфера и все още усещам леки менструални болки. Гърдите ми са малко подути и до онзи ден ме наболяваха. Други симптоми нямам. Успех!
Виж целия пост
# 400
Момичета, вчера ми беше трансфера, а от днес имам силни болки като при цикъл. Звънях на доктора и каза да пия но шпа.
При предишния трансфер нямах никакви симптоми.. знаете ли на какво се дължат, притеснявам се.
Виж целия пост
# 401
Момичета, вчера ми беше трансфера, а от днес имам силни болки като при цикъл. Звънях на доктора и каза да пия но шпа.
При предишния трансфер нямах никакви симптоми.. знаете ли на какво се дължат, притеснявам се.
Здравей, аз все още имам такива болки, пък днес ми е 15-и ден. Казаха ми, че е нормално, организмът още се чуди какво става. Май било заради естрадиола. Ще намалеят болките, не се притеснявай. Около датата на цикъла също може да те боли (стискам палци да не ти идва Blush).
Виж целия пост
# 402
Момичета, вчера ми беше трансфера, а от днес имам силни болки като при цикъл. Звънях на доктора и каза да пия но шпа.
При предишния трансфер нямах никакви симптоми.. знаете ли на какво се дължат, притеснявам се.
Здравей, аз все още имам такива болки, пък днес ми е 15-и ден. Казаха ми, че е нормално, организмът още се чуди какво става. Май било заради естрадиола. Ще намалеят болките, не се притеснявай. Около датата на цикъла също може да те боли (стискам палци да не ти идва Blush).

Благодаря ти много! Честно казано не е просто лек дискомфорт, а болка, ако не беше ЗЕТ щях да помисля , че ще ми дойде всеки момент.. не са постоянни обаче. Ти направи ли си тест? 🙏🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 403
Момичета, вчера ми беше трансфера, а от днес имам силни болки като при цикъл. Звънях на доктора и каза да пия но шпа.
При предишния трансфер нямах никакви симптоми.. знаете ли на какво се дължат, притеснявам се.
Здравей, аз все още имам такива болки, пък днес ми е 15-и ден. Казаха ми, че е нормално, организмът още се чуди какво става. Май било заради естрадиола. Ще намалеят болките, не се притеснявай. Около датата на цикъла също може да те боли (стискам палци да не ти идва Blush).

Благодаря ти много! Честно казано не е просто лек дискомфорт, а болка, ако не беше ЗЕТ щях да помисля , че ще ми дойде всеки момент.. не са постоянни обаче. Ти направи ли си тест? 🙏🍀🍀🍀
Да, малко по-нагоре писах - 1432.2 е ЧХГ от днес Blush Другата седмица съм на преглед.
Виж целия пост
# 404
Момичета, вчера ми беше трансфера, а от днес имам силни болки като при цикъл. Звънях на доктора и каза да пия но шпа.
При предишния трансфер нямах никакви симптоми.. знаете ли на какво се дължат, притеснявам се.
Здравей, аз все още имам такива болки, пък днес ми е 15-и ден. Казаха ми, че е нормално, организмът още се чуди какво става. Май било заради естрадиола. Ще намалеят болките, не се притеснявай. Около датата на цикъла също може да те боли (стискам палци да не ти идва Blush).

Благодаря ти много! Честно казано не е просто лек дискомфорт, а болка, ако не беше ЗЕТ щях да помисля , че ще ми дойде всеки момент.. не са постоянни обаче. Ти направи ли си тест? 🙏🍀🍀🍀
Да, малко по-нагоре писах - 1432.2 е ЧХГ от днес Blush Другата седмица съм на преглед.

Супер!!! Поздравления🙏🤗🍀❤
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия