Абонаментни кутии в България - Тема 17

  • 59 193
  • 740
# 540
Е то идеята е Сафф съвместно  с Кибрит да предложат част от продуктите си на по-достъпна цена, като предвид голямата бройка кутии, които най-вероятно ще се продадат, няма да са на загуба:) А и ще покажат нов продукт. Дали ще се дублира с продукт на друга фирма, не е техен проблем. Това няма да е месечна кутия, а кутия на Сафф.
Виж целия пост
# 541
Това според мен не са тампончета, а лепенките които ползват, за да залепват хартията вътре в кутията.

Виж целия пост
# 542
Дебелички ми се виждат за лепенки, но може. Ще видим. Явно всички се вълнуваме😜
Виж целия пост
# 543
Saff имат ексфолиант за лице. Имам мостра от него, перфектно си върши работата, но кожата ме е много тънка и чувствителна и избягвам подобни продукти.
 
Единственото, за което се сещам, че им липсва  в грижата за лице е измивен продукт/дегримьор. И ще се радвам, ако представят точно това.

Тонерът, дневният, нощният и околоочният крем са чудесни продукти. Серумът прекалено стягащо действие има при мен. Свикнала съм след серум да се чувствам комфортно и да изчакам поне 30 мин. до следващата грижа. Ако попада в кутията и изобщо успея да се вредя до нея, ще се разделя с него.

Много искам да пробвам лосионът им за тяло, но не мисля, че сега ще включат продукти за тяло..
Виж целия пост
# 544
Момичета, веднага сигнализирайте тук като пуснат кутията 😀
Виж целия пост
# 545
И аз си бях закупила кутията на Сафф от 250 лева /тонер, дневен, очен, серум/ и отделно си взех и нощния крем. Доволна съм от марката. Оставила съм мнения в темата за празни опаковки. Затова ако успея ще си взема кутията .
Виж целия пост
# 546
Стана четвъртък, още никаква информация от My Full Box Joy
Виж целия пост
# 547
Момичета дайте отзиви за слънцезащитен на
 C. L. L. C
Кога пристигат кутиите на You are worth in box
Не съм поръчвала от тях ще разкрият ли още продукти?
Виж целия пост
# 548
Стана четвъртък, още никаква информация от My Full Box Joy
Да, много несериозно. И на месинджър им писах вчера- никакъв отговор🤷🏻♀
Виж целия пост
# 549
За Кибрит мисля че отново ще кажат кой ден и в колко часа ще разкрият продуктите и ще стартира продажбата.
Аз си правя reminder на телефона, но предния път сайта крашна и съм пуснала 2 поредни поръчки. След дни ми звъннаха да потвърдя броя на кутиите, много любезни бяха. Разбира се едната я канселираха и така.
Виж целия пост
# 550
Стана четвъртък, още никаква информация от My Full Box Joy
Да, много несериозно. И на месинджър им писах вчера- никакъв отговор🤷🏻♀
Аз писах под поста им във Facebook и ми изтриха коментара🤷🏻
Виж целия пост
# 551
Виж целия пост
# 552
Стана четвъртък, още никаква информация от My Full Box Joy
Да, много несериозно. И на месинджър им писах вчера- никакъв отговор🤷🏻♀
Аз писах под поста им във Facebook и ми изтриха коментара🤷🏻

Намерих и аз коя да е първата ми поръчана кутия...Joy
Виж целия пост
# 553
Недейте така да недоволствате от MFB....ама ха, какви клиенти само Joy
Това по повод зараждането на дискусията Joy

Според вас какво ще е това японското в Кибрит?
Виж целия пост
# 554

Според вас какво ще е това японското в Кибрит?
Ще е яко да е серум, но според мен ще е маска.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия