Абонаментни кутии в България - Тема 17

  • 59 193
  • 740
# 555
Дано не е шийт маска..  такива продукти за еднократна употреба за мен нямат място в кутията на Кибрит Grinning
Виж целия пост
# 556
И аз ни обичам еднократни маски, но Кибрит масово такива слагат в кутиите, изключение беше тази ягодовата. В предходна кутия бяха сложили еднократна на марката, така, че се надявам на друг продукт.
Май ще е тази обаче
Виж целия пост
# 557
И аз ни обичам еднократни маски, но Кибрит масово такива слагат в кутиите, изключение беше тази ягодовата. В предходна кутия бяха сложили еднократна на марката, така, че се надявам на друг продукт.
Май ще е тази обаче

Е, нали ноември имаше такава?
Виж целия пост
# 558
Aз се притеснявах MFB да не дойде тази седмица, докато съм на морето JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 559
Абе все ще дойде...но не се знае кога Joy
Виж целия пост
# 560
Изглежда интересна, но на сайта им не мога да я открия. Кога ще я пуснат на пазара?
Виж целия пост
# 561
Изглежда интересна, но на сайта им не мога да я открия. Кога ще я пуснат на пазара?
Това си е кутията за август. В продажба е отдавна в раздел месечна кутия.
Виж целия пост
# 562

Ама картинката е друга на кутията и никъде не пише какво съдържа
Виж целия пост
# 563
Единият продукт от кутията ще е на марката, не цялата кутия.
Виж целия пост
# 564
Аха, сега разбрах. Едното е пост във фейсбук, не лицето на кутията. Кутията е с два голи женски крака, а не японката в кимоното. Жалко. Иначе щеше да е чудесен подарък.
Виж целия пост
# 565
Получих съобщение от Спиди, My full box ме чака в техен офис. Simple Smile
Вижте каква специална кутия са пуснали:
Виж целия пост
# 566
Получих съобщение от Спиди, My full box ме чака в техен офис. Simple Smile
Вижте каква специална кутия са пуснали:

Да не е нещо друго? Май още не са обявили дата.
Виж целия пост
# 567
И аз получих съобщение от Спиди за кутията МФБ!
Виж целия пост
# 568
Все още не съм получила съобщение от Спиди, а бях писала за абонамент на МФБ. Те така и не ми отговориха на E-maila.
Виж целия пост
# 569
Аз бях писала на Кибрит още миналата година да направят кутия с най-харесваните продукти от предишни кутии и казаха, че е супер идея. И във форума споделих дори и явно само MFB са харесали идеята и са я осъществили.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия