Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво беше предложението, направено на срещата?
Какви са преживяванията на родителите във форума с техните деца?
Какви допълнителни дейности се предлагат в детската градина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво беше предложението, направено на срещата?
-
Какви са преживяванията на родителите във форума с техните деца?
-
Какви допълнителни дейности се предлагат в детската градина?
-
Какви са притесненията на родителите относно болестите и здравето на децата в детската градина?
-
Има ли деца в 18 ОДЗ в София?

В понеделник обаче аз съм с ангажименти, та ще видим как ще я накъдрим. 

В детската градина на Лили, миналата година бяха закачили на дъската за съобщения към родителите, писмо до Дядо Коледа, започваше така: "Мили Дядо Коледа, пишат ти децата от І б група. Ние бяхме много послушни цяла година. Решихме да те улесним с избора на подарък, ако си решил да ни зарадваш, ето нашия списък: ...(и следва изброяване на Петя - кукла, на Ники - кола и т. н.)" След това писмо на нас, родителите, не ни остана нищо друго, освен всеки да изпълни поръчката на детето си