Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво беше предложението, направено на срещата?
Какви са преживяванията на родителите във форума с техните деца?
Какви допълнителни дейности се предлагат в детската градина?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво беше предложението, направено на срещата?
-
Какви са преживяванията на родителите във форума с техните деца?
-
Какви допълнителни дейности се предлагат в детската градина?
-
Какви са притесненията на родителите относно болестите и здравето на децата в детската градина?
-
Има ли деца в 18 ОДЗ в София?
,докато баткото ме пита за всичко, дори за тоалетната.Не, че е лошо но е на 7г. и ми се ще сам да преценява и отговаря за действията си(било то правилни или грешни).

"Fuck you","На майка ти гъза"
Голям проблем е,че с него не сме в много добри отношения.Постоянно се бием макар да съм на 15 години.Никой не отстъпва-той е лъв, а аз скорпион
Каквото той каже това му се облича.Обича да си играе с коли.Постоянно прави гаражи
Това е за сега 
Голям сладур е, а сестра му така хубаво описва нещата... 
Наистина не трябва да е така, но...
Моят бадит днес пак е на градина
Тогава ще идва Дядо Коледа!!! А джуджетата трябва да напълним чувала утре


