🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 2)

  • 49 175
  • 808
# 75
Леле, мега яка чаша за вино!
Някой знае ли откъде???
Виж целия пост
# 76
Харесва ми менюто 😋 ....и чашата 😍
Виж целия пост
# 77
Освен да се правим на интересни, каква е идеята с пижамите?!
Разбирам вечерята да беше тематична - бисквити с мляко Grinning, но вечеря по пижами на 40+ годишни хора е откровено тъпо.

Досада е Богдана - какви са тия напъни, кокорене... и пак в чужд дом. Стефан е много червендалест, а с тия филъри е като мекица в лицето.
Виж целия пост
# 78
🤣🤣 Баш!
Инфантилна и досадна ми е Богдана.
Виж целия пост
# 79
20 години радио водещ, а програмния директор с по-голям апартамент. Ааааа, не е добре.
Искам да видя бъркоча със сушения домат, чесън и прочие...
Виж целия пост
# 80
Леле, мега яка чаша за вино!
Някой знае ли откъде???
Скрит текст:
Виж целия пост
# 81
И тя може да е в ремонт😀😀😀 Интересно ми е защо не си показват домовете 🤔
Виж целия пост
# 82
Интересни неща сготви. Не знам как са на вкус, но виждам че много ѝ е важно да са интересни на вид.
Циркаджии са всички, но най вече Стефан. Не виждам мъжко в него, но негова си работа.
Виж целия пост
# 83
Чудесно се справи Богдана. Личи, че обича да готви. Всичко ми хареса.
Виж целия пост
# 84
Искам да опитам от всичко което направи Боги.
Виж целия пост
# 85
Аууу, оооо, ауууу.... Най-фалшива и превземаща се ми е Стефания Колева. А Стефчо още търси себе си и скоро няма да се намери.
Виж целия пост
# 86
За кога да се намира, като е почти на 40.
Виж целия пост
# 87
Отвратителни са ми всички, освен Стефан / от едно време си го харесвам/.
Всичко ми изглеждаше вкусно тази вечер, браво.
Виж целия пост
# 88
Пак се включих за веселата част. Нищо не видях от готвенето, ама лигня има в изобилие. Аз Стефан не го харесвам като човек, гледам, че ми дава всички основания за това.
Стефания твърдо има блефаропластика. Отворените очи са свалили 10 години от лицето ѝ, но някой трябва да ѝ каже, че така спирала не се трупа. И конците като опнат контура и ъгълчетата на устните, светиш! Браво на медицината, че измисля такива неща, когато са премерени и резултатът е такъв, съм силно за.
Скрит текст:
С кърпéто днес е точно от плаката 😃
Виж целия пост
# 89
Стефан е страшна лигня. То бива превземки, ама...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия