🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 2)

  • 49 182
  • 808
# 90
Оценката на Стефан си е баш по сценарии - да си гледат работата редакторите.
Виж целия пост
# 91
Салатката с какво беше ... обожавам такива със сиренце Simple Smile
Виж целия пост
# 92
Кишът изглеждаше вкусен, както и шпикованото месо, макар да ми идва тежко за лятна вечеря. Сиренето с подправките е приятно мезе и за вино и за ракия. Десертът не ми допадна, изобщо не съм по кексовете.
Сготви добре Богдана, личи си, че е опитна и редовно готви.
Акордеонистът - изненада много ми хареса, но естествено, докато човекът свиреше, трябваше да се правят на "мега яки и разкрепостени" актьори, от които извира разкошно настроение, а Фицата с това дрънкане с вилици в такт... 🤯
Виж целия пост
# 93
Във финала на предаването показаха как Манчев аранжира чиния с храна. Дали някой знае как се прави оранжевата мрежеста декорация, която беше вътре? 🤔
Виж целия пост
# 94
Разтопен в тигана кашкавал? Чедър, напр.?
Нещо подобно - http://kulinariata.blogspot.com/2014/11/blog-post.html
Виж целия пост
# 95


Богдана Трифонова-Боги

Черешката на тортата (10.06.2021)
Сезон 16 Епизод 15
















РА
директните линкове, са без реклами и забрани за гледане извън България

Скрит текст:
отварят се без добавки на МОБИЛНИ ТЕ

  в браузър на КОМПЮТ ЪРА
- след инсталиране на разширението за Хром
HLS Player - m3u8 Streaming Player
или Native HLS Playback



с влачене и пускане на бутона(линка)
   във VLC player
или в   321 Med ia Play er Clas sic
връзки и 


 видеата, могат да се гледат и на телевизор.
  ето как...

 


за предаване на телевизора през VLC




 и предаване(изпращане) на ТВ-то от браузъра



 Линковете се отварят и след премахване на записите от ТВ сайтовете.
В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.
Виж целия пост
# 96
Вечерята изглеждаше страхотно - сиренето, салатата и киша си ги записвам!

Искам да знам кой е хирургът на Стефания. Справил се е уау, корекциите седят много естествено.
Виж целия пост
# 97
Да бе, справил се е, затова при определени мимики си личат къде минават мезоконците Rolling Eyes
Виж целия пост
# 98
Да бе, справил се е, затова при определени мимики си личат къде минават мезоконците Rolling Eyes

На фона на останалите надути женички, Стефания стои просто прекрасно и според мен е много красива така Simple Smile
Виж целия пост
# 99
Мен след 10 години да ме направят така, ще вдигна банкет, пък който ще да ми заглежда мезоконците при определени мимики.
Виж целия пост
# 100
Тая седмица ми се отяжда колкото пъти погледна на Стефко подутото лице от филъри. Sad Изобщо не го помня такъв в "Капките".  Богдана е много анти, но поне сготви добре.
Тази компания е мега пренавита като онази дето беше Стрина, Гъмов, Милица и не знам си кой още. Нямам идея как хора на по 40+ не могат да се усетят, че с това противно преиграване стават отблъскващи за зрителите.
Виж целия пост
# 101
Халката на пръста на Стефан е Cartier, но не съм убедена, че е истинска.
А пръстенчетата на Боги са Feelosophy. Сега се загледах 🙃
Виж целия пост
# 102
Блефаропластиката - ок, супер се е получило, но на тези филъри и мезоконци каква им е целта? Могат ли да те пипат и щипкат по бузките като ги имаш? Специално за ефекта от филъри - нещо хич не ми допада, Стефан не ми изглежда подмладен, а подпухнал. Но то каквото има ново, трябва да влезе в употреба, пък дали е хубаво е друг въпрос. Като цяло тези бухнали скули не са ми ок.
Иначе от компанията никой не ме дразни, може би само Стефан малко. На мен ми хареса Фицата как запя, много добре му се получи и тъкмо щях да пиша тук да го вземат в Капките, прочетох, че вече е бил. Тъпо е малко трите дами с общ проект да ги канят заедно в една седмица, личи си така как който си плаща, го канят. Черешката е много гледано предаване. Можеше да не е така изкуствено, но пък ефектът така е по-запомнящ се, кой не разбра, че трите дами работят заедно нещо.. Simple Smile
Виж целия пост
# 103
Богито добре наготви. Ама тая прословута реклама "водеща в БГ радио от 20 години", ще кажеш кооой знае къде работи. Това радио не мога да го изтрая и 5 минути. Никога не бих си причинил да слушам БГ радио.
Скрит текст:
Харесвам Джаз ФМ, Класик ФМ, Меджик ФМ и програма Хр.Ботев на БНР
Да видим утре какво ще наготви Стефания. Много ми е симпатична. Още от първия епизод на "Тя и Той" преди... почти 20 г. Wink
Виж целия пост
# 104
Блефаропластиката - ок, супер се е получило, но на тези филъри и мезоконци каква им е целта? Могат ли да те пипат и щипкат по бузките като ги имаш? Специално за ефекта от филъри - нещо хич не ми допада, Стефан не ми изглежда подмладен, а подпухнал. Но то каквото има ново, трябва да влезе в употреба, пък дали е хубаво е друг въпрос. Като цяло тези бухнали скули не са ми ок.
Иначе от компанията никой не ме дразни, може би само Стефан малко. На мен ми хареса Фицата как запя, много добре му се получи и тъкмо щях да пиша тук да го вземат в Капките, прочетох, че вече е бил. Тъпо е малко трите дами с общ проект да ги канят заедно в една седмица, личи си така как който си плаща, го канят. Черешката е много гледано предаване. Можеше да не е така изкуствено, но пък ефектът така е по-запомнящ се, кой не разбра, че трите дами работят заедно нещо.. Simple Smile
Мезоконците може да са видими в първите дни при мимика. После постепенно се абсорбират. Не са конци, които стоят там вечно.
Стефан не знам какво е правил. Може изобщо да не е от процедури видът му. Може да е на антихистамини, кортикостероиди, да има бъбречно заболяване и пр.
На Стефания много добре и се е получило. И аз искам да знам къде се е правила. И прическата и супер много ми харесва и и отива.
Кунка/Здрава ми е симпатична. И останалите. Просто приемам предаването за шоу и са ми допустими преиграванията.
Предполагам, че им е липсвала сцената. Все пак техният бизнес е един от засегнатите. Вижте колко много хора не могат да свикнат с хоум офис, макар че работят.
Гледайте някои от чуждите формати, в които има и съвсем безизвестни хора. Там са кални борби 😆. В БГ са заложили на друго.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия