🍒Черешката на тортата🍒 - Сезон 16 (Tема 2)

  • 49 182
  • 808
# 120
До сега за уютен мухъл не бях чувала! 😆
Виж целия пост
# 121
Сега не помниш коя е, но кой знае какъв хейт е отнесла навремето. И не само тя - по мои спомени, повечето поканили вкъщи не бяха подминати от обидни коментари и подигравки. Сякаш това е най-важното - да имаш последен модел обзавеждане или жилище 100-200 квадрата.
Виж целия пост
# 122
Heart Eyes ооо, тва се утепАло с ракия
да бе, един не покани в дома си...
Скрит текст:
загледах вчера Фицата, нищо особено не виждам във вида му, който се коментираше.

Може би защото си пазят личното пространство. Или пък не искат да причиняват неудобството да има цял ден снимачен екип в домът им на цялото си семейство. Причини много може да има. Мен пък ми е интересно, защо трябва да посрещат задължително вкъщи? За да лъха на уют или за да им разгледа зрителя жилището и да може да има повече теми за коментиране, освен външния вид и самата храна?
Виж целия пост
# 123
Поне тук в темата само един-два хапливи коментара имаше.
Виж целия пост
# 124
Цитат

Очарователната актриса Стефания Колева закрива „зелената“ седмица в „Черешката на тортата“. Тя ще посрещне гостите в ресторанта на свои приятели и ще се възползва от професионалната кухня, за да сътвори с финес своята вечеря.
Менюто й ще бъде изтънчено и елегантно. Гостите й ще се любуват на микс от зелени салати, две разядки – сирене за мазане и хайвер от тиквички, поднесени с домашно приготвени крекери. Основното ястие ще бъде сьомга в тесто с гарнитура талиатели със спанак. Десертът ще бъде освежаващ и лек - крем от желирано кисело мляко с боровинки и ягоди.
Виж целия пост
# 125
Щом се събраха в прашасалия претъпкан дом на Стефан Щерев,значи навсякъде могат да е съберат!
Виж целия пост
# 126
Heart Eyes ооо, тва се утепАло с ракия
да бе, един не покани в дома си...
Скрит текст:
загледах вчера Фицата, нищо особено не виждам във вида му, който се коментираше.

Може би защото си пазят личното пространство. Или пък не искат да причиняват неудобството да има цял ден снимачен екип в домът им на цялото си семейство. Причини много може да има. Мен пък ми е интересно, защо трябва да посрещат задължително вкъщи? За да лъха на уют или за да им разгледа зрителя жилището и да може да има повече теми за коментиране, освен външния вид и самата храна?

Аз например по подобни причини не бих пуснала снимачен екип + гости в дома си.
Домът ми е много лично място и съм доста придирчива към това кой влиза в него.
Така че не се чудя, че има и такива, които не желаят да снимат в дома им.
Виж целия пост
# 127
Ми, тогаз' да не участват.

Аз пък не мога да си представя да участвам в кулинарно предаване и вместо да си готвя в нас, където всичко ми е ясно къде е, как работи и тн, да отида на непознато място (имам предвид кухните на ресторантите, не салоните в които са яли салати всеки ден), и да готвя там. Те и за това правят по 1 порция сигурно - после готвачите на ресторантите приготвят менюто.
Виж целия пост
# 128
Ми те сигурно са си казали изискванията, като са ги канили в предаването. Продуцентите са се съгласили.
В такъв случай що да не участват?
Виж целия пост
# 129
Какви изисквания точно могат да имат тези участници?! Освен 2-3 изключения, останалите са скъсани и си им личи. Добре че им дават дрехи и им правят устите срещу реклама...

Те са ги поканили, пък предаването не се вълнува много къде готвят, щото то е бизнес. Важното е хората да гледат, рекламите да се въртят.

На мен и без това 80% от участниците са ми непознати - по-добре да канят непознати домакини, които ще ни шашнат с ястия - как се пече сьомга и как се прави шопска салата - знаем. И децата знаят.
Виж целия пост
# 130
Нали имаше преди време такъв формат. С "обикновени" хора, които не се познават помежду си. Помня, че беше супер скучно.
Виж целия пост
# 131
Явно за това канят тези, в очакване да се изложат подобаващо за 2000-2500лв. Щом Манчо винаги коментира и реже от оценките, защото не са вкъщи - явно е проблем някакъв - макар и не толкова голям, за да спрат да ги канят.

Аз друго се чудя - на тея собственици на заведенията - колко гладен трябва да си, за да нарушиш работният процес и дух, да пуснеш в кухнята освен някой друг, и цял екип с камери. Аз не бих - разбира се, ако брои Х евро, бих. Затварям ресторанта, пиша го почивен ден и с паричките нося 3 бг-мамми на почивка нейде да ядем и пием.Joy Ама то се виждат другите хора зад тях, че работят.
Виж целия пост
# 132
На мен ми беше много по-интересен форматът с неизвестните. Перфектната вечеря мисля, че се казваше. И по немската го следях.
Виж целия пост
# 133
голяма скука стана това предаване. не канят хората по къщите си, не могат да готвят...ами за какво са отишли. ясно, за реклама, ама тлкова ли няма къде другаде? вчера фицата ги застреля с ангажиментите си, направо зяпнаха булките...
Виж целия пост
# 134
Не съм го гледала. Аз сега започнах да гледам телевизия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия