Лято в Албена 2021 г.!

  • 40 550
  • 746
# 75
Бибит, напиши го пак, ще четем бързо Smile
Виж целия пост
# 76
Момичета, да разбирам ли , че ако закупя priority card, със сигурност ще спеспя 50-100 лв. дори и само при една резервация за 7 нощувки ? Чудя се дали има смисъл да се занимавам, но все е нещо при средна стойност в пиков сезон за хотелите на първа линия ок. 2 000 лв.
Виж целия пост
# 77
Момичета, да разбирам ли , че ако закупя priority card, със сигурност ще спеспя 50-100 лв. дори и само при една резервация за 7 нощувки ? Чудя се дали има смисъл да се занимавам, но все е нещо при средна стойност в пиков сезон за хотелите на първа линия ок. 2 000 лв.
Да ще ползвате още 10% отстъпка при следващи резервации, ранно настаняване, късно освобождаване, избор на етаж и т.н. Заслужава си според мен.
Виж целия пост
# 78
Момичета, да разбирам ли , че ако закупя priority card, със сигурност ще спеспя 50-100 лв. дори и само при една резервация за 7 нощувки ? Чудя се дали има смисъл да се занимавам, но все е нещо при средна стойност в пиков сезон за хотелите на първа линия ок. 2 000 лв.
Да, заслужава си. Отстъпката на картата се комбинира и с другите отстъпки за ранно записване. Освен това, както са посочили по-горе, може да изберете етаж и стая, ако имате предпочитание, както и да се настаните сутринта, вместо след 14 ч., и да напуснете след 14 ч., след предварителна заявка. За Уелкъм ще получите в стаята 3-литров ябълков сок (от албенския) и бутилка бяло вино Геранея - албенското (възможно е и купа с плодове)
Виж целия пост
# 79
Цитирах предния пост преди моя, който също го няма, и в който беше написано, че ресторанта на Мура и Славуна няма капацитет за два хотела и че изхранването трябвало да бъде на смени....Бях написала, че в последните пет години съм била две лета в Мура и едно в Славуна и че изхранването никога не е било на смени и се случваше нормално, като споменах ексцентричния управител на ресторанта, без дори да напиша как една година ни сервираше на морската вечер мидите /черни в черупка/ в пластмасови чашки от 200 мл.
Виж целия пост
# 80
Отново благодаря на всички, които ми отговориха.
Виж целия пост
# 81
https://news.bg/bulgaria/i-tazi-godina-nikolova-predlaga-bezplatni-chadari.html
Ха сега да видим!
Виж целия пост
# 82

Леле, малееее... Правителството в оставка, а министърката ще променя закон...
Виж целия пост
# 83
Ама тя била експерт милата.....и е готова да остане и в следващо правителство. Не се и съмнявам.
Виж целия пост
# 84
Не откривам график за  отваряне на хотелите.Преди имаше в сайта.Конкретно ме интересува х- л.,,Гергана"
Виж целия пост
# 85
Тази година явно не са сигурни кой хотел - кога ще го отварят, затова не са публикували график.

Пуснах търсене за Гергана в сайта на Албена и ми излязоха първи свободни дати: от 5-ти юни. https://booking.albena.bg/accomodation/step2?hotel=GER&adult … arture=08.06.2021
Явно тогава ще е, ако котка (коронавирус) не им пресече пътя.
Виж целия пост
# 86
И аз така рабрах, че до края на май ще работят само Парадайс Блу, Калиакра бийч и едната Ралица. Според мен кога ще отворат хотелите зависи от това кога ще отпадне карантината на румънците при връщането им в Румъния от почивка. За сега ни виждам такива индикации.
Виж целия пост
# 87
https://albena.bg/bg/transport-i-parking?utm_source=facebook& … r-multiple-access
Виж целия пост
# 88

Виж целия пост
# 89
Някой знае ли дали има някъде, както преди, график за отваряне на хотелите?
За момента е сигурно, че Гергана ще работи лятото. Аз се интересувам от Арабела тази година 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия