Лято в Албена 2021 г.!

  • 40 550
  • 746
# 90
Някой знае ли дали има някъде, както преди, график за отваряне на хотелите?
За момента е сигурно, че Гергана ще работи лятото. Аз се интересувам от Арабела тази година 😀
Имаме резервация за "Гергана"  др.седмица.Но за "Арабела" не откривам инфо.
Виж целия пост
# 91
Някой знае ли дали има някъде, както преди, график за отваряне на хотелите?
За момента е сигурно, че Гергана ще работи лятото. Аз се интересувам от Арабела тази година 😀
Имаме резервация за "Гергана"  др.седмица.Но за "Арабела" не откривам инфо.
Ще съм благодарен на обратна връзка от Гергана!
Виж целия пост
# 92
А знаете ли дали в Мура се ползва анимацията на Гергана или си имат своя? Също  и за басейните- може ли и от Мура да се ползват басейните на Гергана? Насочила съм се към апартамент тази година и като цена ме устройва само Мура, затова умувам още. Или пък да е пак стая, но в Славуна или някой от по-нови хотели.
Виж целия пост
# 93
Славуна и Мура ползват външния басейн на Гергана и пуул бара на Гергана, както и вечерната анимационна програма на Гергана.
Виж целия пост
# 94
Аз чакам коментари за Калиакра маре
Виж целия пост
# 95
За Калиакра Маре до сега не е имало лоши отзиви, откакто го обновиха.

Виж целия пост
# 96
За Калиакра Маре до сега не е имало лоши отзиви, откакто го обновиха.


дано! Четох коментари от миналата година че стартирали силно и в момента на отлива на чуждите туристи качеството на АИ рязко е спаднало, нямало шезлонзи за стаите (заради офертата по левче) и управителя само вдигал рамене. Вярно,че не отиваме заради храната, но вси пак.
Виж целия пост
# 97
Проблема с шезлонгите беше в целия курорт. Сега не знам дали тази година ще ги пуснат по левче.
Виж целия пост
# 98
С дете над 12 и едно под вече сме трима възрастни и едно дете. В Мура ми дава само едностаен апартамент. Гергана дава избор и между апартамент и двойна стая. Мисля, че двойна стая с диванче, което може да се ползва като легло е ОК. Чудя се в Мура защо не излиза като опция.
В някои стаи май е не малък диван, а нещо като фотьойл, който си е само стол.
Какво резервирате вие при сходна конфигурация?
Виж целия пост
# 99
С дете на 13 сме и дете на 6, в никой хотел не ми дава 3ма възрастни (каквито ги водят децата над 12 в Албена),  вариант са две двойни стаи 2ма възрастни и 1 възрастен и 1 дете.
Виж целия пост
# 100
Стаите в Албена  са с големината на килер.Невъзможно е за две деца.
Виж целия пост
# 101
С дете на 13 сме и дете на 6, в никой хотел не ми дава 3ма възрастни (каквито ги водят децата над 12 в Албена),  вариант са две двойни стаи 2ма възрастни и 1 възрастен и 1 дете.
Има почти във всички хотели, вас кой ценови диапазон ви интересува?
Двойни стаи, подходящи за вас със сигурност има в Орхидея Парк, Магнолия плюс, Оазис, Арабела, Вита Парк, Фламинго Гранд, Парадайс......Ралиците.
Ето тук виж: https://booking.albena.bg/accomodation/step2?hotel=all&arriv … =3&children=2
Виж целия пост
# 102
С дете над 12 и едно под вече сме трима възрастни и едно дете. В Мура ми дава само едностаен апартамент. Гергана дава избор и между апартамент и двойна стая. Мисля, че двойна стая с диванче, което може да се ползва като легло е ОК. Чудя се в Мура защо не излиза като опция.
В някои стаи май е не малък диван, а нещо като фотьойл, който си е само стол.
Какво резервирате вие при сходна конфигурация?
Звъня на рецепция на хотела и се разбирам с управителя за двойна стая.
Да, стаите са малки (в Гергана), наистина, но ние се задържаме в тях само за спане. Апартамент, от новите студиа, цената ми идва между 4 и 5 хиляди за престоя, просто е абсурдно, не че един ден няма да се наложи, като поотраснат децата, но....
Виж целия пост
# 103
Стандартната стая в Калиакра Бийч има три нормални легла и диван. Много е удобно за четиричленно семейство. Трябва само да се има предвид, че диванът не се разтяга и е подходящ за дете до около 9-10 години.
Виж целия пост
# 104
https://bgtourism.bg/27052021-albena-resort-bulgaria-chadarite-s … longite-po-1-lev/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия