👁️VIP Brother/Big Brother👁️България 2021. В очакване на нов сезон.

  • 64 434
  • 894
# 240
Снимката на тази инфлу..?? е от къщата, където обитават в момента мъже /жени от Селската Кухня!

В тази къща w в Нови Хан - която си е Биг Брадърската се снима и чешкия ББ ..

 в нея след редекорация ще се снима пак и нашия си ББ.
Виж целия пост
# 241
А защо чуждият ББ се снима в нашата къща?🤔
Виж целия пост
# 242
Защо не? И северномакедонският Стани богат се снимаше у нас. А през първата година нашият Стани богат се снимаше в Румъния. Ергенът се снимаше в Гърция и Турция, Игри на волята сега ще се снима в Турция, а да не казвам Сървайвър в колко страни се снимаше (Доминикана, Филипини…), Африка-Звездите сигурно са полудели в Ботсуана и др.

И словашкият Биг Брадър се снима в Нови хан
Виж целия пост
# 243
Сега прочитам, че ще е само с инфлуенсъри.. Ясно. Няма да се гледа поне от мен. Голяма простотия. Не схванаха, че хората искат стария формат. Рачков водещ също не мога да изтърпя.
Виж целия пост
# 244
Не е казано, че ще е Рачков. Това са предположения на жълтурите. Рачков е към GLOBAL, фирмата на Халваджиян, а не тя ще прави БИГ БРАДЪР, а Hidalgo, на Краси Ванков
Виж целия пост
# 245


Само това същество да не е водещо, че ще ме откаже от ББ, ама наистина.
Виж целия пост
# 246
Аз честно казано няма да мога да приема абсолютно никой друг освен Ники Кънчев
Виж целия пост
# 247
За съжаление шансът да е той е равен на 0%. Кънчев вече е в БТВ. Ако "Стани богат" се излъчваше по НОВА, нямаше да има проблем. Но да прави предавания по двете конкурентни телевизии... абсурд.
Виж целия пост
# 248
Предпочитам да гледам Мон Дьо пред Рачков!
Дано не е Рачков,че навсякъде е той!
Виж целия пост
# 249
Не мога да понасям лигавия Рачков.
Виж целия пост
# 250
Сега предполагам, че ще е само с инфлуенсъри..
А аз предполагам, че ще вкарат дъщерята на Здравко и Христина, която вече е на 19 г. Току виж спечели Grinning Grinning Grinning
Виж целия пост
# 251
Ауу, ужас.. Пепел ти на устата! 😬😆
Виж целия пост
# 252
Дано само да е Биг,че ама от тези Випове,превзеха и Хелс Китчъна и всичко ....
Искам да гледам Биг Брадър като от 2004г ,,,,,еййй беше култов и запомнящ се,ама на дали ще се повтори някога ..
Виж целия пост
# 253
И аз, ама... няма вече Grinning
Ауу, ужас.. Пепел ти на устата! 😬😆
Нещо като... пепел ми на клавиатурата. Споко, и дъщерята на Джаферовото семейство скоро ще е готова за риалитита Grinning Жени и Ваня ще я подготвят за всякакви стратегии, Жени и Ваня нали са "професори" на тази тема
Виж целия пост
# 254
Предвиждам нов ББ - децата на бивши участници от реалитито! 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия