Инвитро с донорски яйцеклетки в Биотекском, Киев - тема 3

  • 73 778
  • 755
# 510
Mishonkaaa Благодаря и лека бременност !! Simple Smile
Виж целия пост
# 511
Аз имам неуспех с трите върнати ембриона. Сега съм с двоен трансфер - 4 ембриона - но датата за кръвния тест не ми е дошла.

amid_ и Mishonkaaa   -   Много благодаря за разяснението. Това не ми стана много ясно в сайта им. Иначе вие имах те ли успех с 3 ембриона?
Разпитвам, защото аз съм с ДЯ в Надежда и там се заплащат броя колко яйцеклетки искаш. 7 яйцеклетки 7200лв. и в моя случая, два ембриона не се развиха добре и останах само с 5. Лятото ми вкараха 2 и беше не успешен трансфера. Сега съм с един ембрион и да видим, още чакам.
Виж целия пост
# 512
amid_  -- Ще се случат и на вас щастието, дано сега за празниците да ни се усмихне късмета. Успех Heart
Виж целия пост
# 513
Здравей! При мен върнаха 3 и трите се хванаха Wink Бях на редукция и в момента съм бременна с 1 бебче в 6м. Wink Успех !
Виж целия пост
# 514
Мерси, Kimi8888! Успех и на вас Hug

amid_  -- Ще се случат и на вас щастието, дано сега за празниците да ни се усмихне късмета. Успех Heart
Виж целия пост
# 515
Ъпдейт: Открих информацията
Цените на предлаганите пакети в сайта на клиниката ли мога да открия?
Виж целия пост
# 516
Цените на предлаганите пакети в сайта на клиниката ли мога да открия?

Да, да там ги имат и аз в началото не ги намерих. Мисля, че беше на Услуги секцията
Виж целия пост
# 517
Здравейте, момичета, при спешни случаи  събота и неделя как комуникирате с клиниката? Като цяло доволни ли сте от комуникацията от разстояние?
Виж целия пост
# 518
Вики отговаря веднага на Viber,ако е спешно.
Виж целия пост
# 519
Вики отговаря веднага на Viber,ако е спешно.

На вас веднага ли е отговаряла?
Виж целия пост
# 520
Вики отговаря веднага на Viber,ако е спешно.

На вас веднага ли е отговаряла?
Пробвай да звъниш .
Виж целия пост
# 521
Здравейте, момичета, при спешни случаи  събота и неделя как комуникирате с клиниката? Като цяло доволни ли сте от комуникацията от разстояние?
При спешни случаи в почивните дни ми отговаряха  в рамките на няколко часа.  И съгласете се, че все пак са хора и също имат нужда от почивка, имат семейства, деца, лични ангажименти и т.н. Лично аз не бих отговорила на нито едно съобщение извън работното ми време, въпреки че също съм медицинско лице.
Като цяло съм доволна.
Виж целия пост
# 522
А в Украйна каква е актуалната обстановка като сигурност? Ще са ми полезни лични впечатления.  Удобно ли е с автомобилен транспорт, предвид, че се прекосява страната?
Виж целия пост
# 523
Здравейте момичета,
Някой има ли опит с мъжки фактор в Биотекском?
Виж целия пост
# 524
Здравейте, момичета, при спешни случаи  събота и неделя как комуникирате с клиниката? Като цяло доволни ли сте от комуникацията от разстояние?
При спешни случаи в почивните дни ми отговаряха  в рамките на няколко часа.  И съгласете се, че все пак са хора и също имат нужда от почивка, имат семейства, деца, лични ангажименти и т.н. Лично аз не бих отговорила на нито едно съобщение извън работното ми време, въпреки че също съм медицинско лице.
Като цяло съм доволна.

Съгласна съм. Ако ви се случи (на никой не му пожелавам), влезте им в положение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия