ОСМИ клас 2020/2021 - Хайде, осмокласно ято - иде топло, щуро лято! :)

  • 32 673
  • 769
# 525
Много спокойствие носи природата там. То не само там, но на мен си ми е у дома и ми е особено красиво, спокойно, величествено. С детски патос обяснявам на всеки, който не знае къде точно се намира това място: Е, как? Едно от любимите места е на Вазов, Яворов.... 😂
Завиждам ти за възможността да изкарваш по три месеца на това място! 🤗
Виж целия пост
# 526
Абе, Дени, тамън станаха човешки температури и ти отиде на 15 градуса Simple Smile. Никаква змия не си!
Виж целия пост
# 527
Дени е отишла там, за да не загуби холивудското си излъчване. Градската среда изхабява.
Виж целия пост
# 528
Е, къде ги видяхте тези човешки температури? Навън не се диша. Няма въздух, толкова е топло.
Дени, звъня и идвам при вас. 15 градуса са си идеални Simple Smile
Виж целия пост
# 529
Хах, още една незмия Simple Smile))
Всичко под 30 градуса си ми е хладничко. Сега ми е що годе добре през деня (още ми е за дънки, не за рокличка), а нощем си се увивам в юрган, още топло имам да събирам.
Виж целия пост
# 530
Ох, момичета, хиля се с глас..Благодаря, Бисе, далеч съм от Холивуд и излъчване.... Те тез 15 са само в гората до реката, на двора е пак почти софийската жега.Децата се оплакаха, че им е топло и баща им вика:" ами хайде идвайте- напълнихме басейна, ще опънем и батута, под ореха сянката е голяма...".
Виж целия пост
# 531
Мария, вдигни малко градусите на климатика. 😂
Как с юрган? Аз снощи си намокрих чаршафа с който спя, за да мога да заспя.
И аз се водя зиморничава. 🙄
Виж целия пост
# 532
И аз живея за едните трийсет градуса през лятото. В останалото време съм половин човек.
Школото пощуря.Вижда му се краят.
Виж целия пост
# 533
Момичета, кога ги пускаме на море с приятелки?
Приятелка от класа от Варна ги кани да отидат. Щели да бъдат сами в апартамент, майката щяла да ходи с тях на плаж, да им помага с храната. Виждала съм детето, познавам си моето (уж), горе-долу съм ок, но още не мога да се пречупя да я пусна сама. Особено на нашето море. Частично официално ме спаси, че по същото време и нас няма да ни има. Може и по-късно да отиде. Видях, че се разочарова, стана ми гадно.
В някой закон не пише ли нещо по въпроса да й прочета и да не ни е гадно и на двете?
Виж целия пост
# 534
Моето ще го пусна като навърши възраст за президент /40 Wink /
Виж целия пост
# 535
При нас борбата за свобода е във всяка възможна минута.
Обаче преди 16 не мисля, че е ОК. Да видим де, че принципът с неказването на голяма дума може да се окаже, че бясно важи за тийнейджърския период.
ПП: Мен ако ме питат, направо заявявам "18".
Виж целия пост
# 536
И не мен 16 ми се струва разумна възраст, т.е. догодина 😱 Много скоро. Дали да не е 18?
Уфффф!
Виж целия пост
# 537
Моята е родена към края на септември. Затова казах 16, понеже значи по-догодина и ще го мислим тогава.
Виж целия пост
# 538
Доживях първа годишна оценка. Както се казва хайрлия да е - вижда му се края на тази загубена година.
Тази сутрин точно си говорихме с ММ за самостоятелното ходене на море и дружно решихме, че докато не ни иска разрешение, няма да го мислим.
Виж целия пост
# 539
Аз имам пълно доверие в детето си, както предполагам и вие. Но нямам доверие в обществото. Всякакви неадекватни хора могат за миг да ги поставят в ужасна ситуация и никой да не помогне. Това ми е проблема, не децата. За това, откакто съм майка, спокойствието ми е свършило, но трябва да се научим да вярваме, че имат своя път и всичко ще е наред. Мен не са ме пускали на самостоятелни забежки преди 18.  Не съм изгубила нещо изключително. Колкото са по- зрели, по-добре преценяват ситуациите. Така и ние, и те, ще сме по-спокойни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия