Гобленарски раздумки - 147

  • 57 002
  • 738
# 240
Със Зори да шиеш макар и виртуалнон е страхотно....Heart
Зори трябва да покажеш и новия проект:grinning:
Elmi73 тази красота не си я показвала тук, много е хубав, честито! Hug
Виж целия пост
# 241
аааааа, и нов проект ли има? искам и аз да видя. Simple Smile Simple Smile Simple Smile

елми, аватарчето ти е като на тихерула и се обърках малко.
супер е гобленчето, но се чудя на кого му е дошло наум да събере сливи с божури. Simple Smile
Виж целия пост
# 242
Аз ябълки виждам Simple Smile)
Виж целия пост
# 243
Момичета, отдавна се каня да ви питам. Има някакви програмки, за таблет/телефон, за бродиране, за гледане на схемите имам предвид. Останала съм с впечатление, че може да се маркира например пошитото и т.н. . Някой ползва ли такава или ако може да предложи някоя... не знам как да търся.
Виж целия пост
# 244
Момичета, отдавна се каня да ви питам. Има някакви програмки, за таблет/телефон, за бродиране, за гледане на схемите имам предвид. Останала съм с впечатление, че може да се маркира например пошитото и т.н. . Някой ползва ли такава или ако може да предложи някоя... не знам как да търся.
За таблет и телефон е pattern keeper    https://patternkeeper.app/
Виж целия пост
# 245
Има програма Cross Stitch Saga , тя работи с Андроид, платена е в Гугъл Плей . Може и да я има някъде кракната и без пари.


Ето клип как се работи с нея https://www.youtube.com/watch?v=t6fJr4ogpBI
Виж целия пост
# 246
Мерси момичета, утре ще ги разгледам!
Виж целия пост
# 247
Здравейте, от къде си купувате конци на метър в София? Преди си поръчвах от един сайт, но са вдигнали цените.
Виж целия пост
# 248
Новият проект остава на почти същата вълна - есенно-Хелуинска Grinning



Трябва да стане това :

Виж целия пост
# 249
Здравейте, от къде си купувате конци на метър в София? Преди си поръчвах от един сайт, но са вдигнали цените.

Цените  на всички конци са вдигнати от доста време, така че вероятността да намериш по-евтино не е голяма.
Виж целия пост
# 250
зори, буууу.... Simple Smile
аз си бях харесала една призрачна къща на синя панама, но като гледам колко са ми започнатите и незапочнати още проекти, ще е в някой следващ живот. 285 примерно Wink
Виж целия пост
# 251
Добри, май се сещам за коя говориш, те май са поредица 2-3-4. И аз съм и хвърлила око, ама пусто с тези две ръце само, не смогвам всичко Hug

п.п. Това ли е :

Виж целия пост
# 252
Здравейте, мога ли да попитам откъде са поръчвани фарът, къщичката и хелоуинският гоблен от последните страници? Много ми се шият точно такъв тип по "съвременни" неща. Готово окомплектовани ли са?
Виж целия пост
# 253
не, още по-спуки е. Simple Smile
не я откривам Sad мисля, че беше на Дим, даже някой в темата я шиеше и показваше етапи.
Виж целия пост
# 254
Здравейте, мога ли да попитам откъде са поръчвани фарът, къщичката и хелоуинският гоблен от последните страници? Много ми се шият точно такъв тип по "съвременни" неща. Готово окомплектовани ли са?

На Хелуинския имам схема и мога да ви я изпратя при желание. Шие се с ДМС конци има си и ключ. На Призрачната къща също имам схема и ключ, но в оригиналната комплектовка има едни фигурки - луна, призрак, и мъниста, които няма да могат да се набавят на нашия пазар и по-трудно ще се комплектова.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия