💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 9 - След края на сезона

  • 70 732
  • 854
# 555
Така се осребрява участие в ТВ формат.





А Станимир и Тина са на Малдивите.

Виж целия пост
# 556
Тина още малко и ще му бръкне в гащите, много вулгарно. Но Станимир има страхотно тяло безспорно.😍
Виж целия пост
# 557
Е как да го гушне без да му скрие плочките Grinning
Виж целия пост
# 558
Тя май доста голяма предмишница е заформила, нищо чудно, че е скрита почти цялата. 😀
Виж целия пост
# 559
Е чак пък вулгарно... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 560
Тя май доста голяма предмишница е заформила, нищо чудно, че е скрита почти цялата. 😀
Аз мисля, че е бременна, последните няколко снимки, все крие корема.
Виж целия пост
# 561


Весели празници! Бъдете живи и здрави!

Виж целия пост
# 562
Весела Коледа! 🙂

Виж целия пост
# 563
Благодаря. И на теб.

Сладка шушка златна! Да им е жива и здрава!



Виж целия пост
# 564
Конкурентното предаване са пуснали тийзър реклама по бтв (доста смотана, ама това е отделен въпрос). Дали ще ги дават по едно и също време с новия сезон на Един за друг? Искаше ми се да хвърля един поглед и на Ергенът, въпреки че предполагам ще е доста префърцунено и ще си остана на Един за друг.
Виж целия пост
# 565
кое  е това предаване?
Кога ще има Един за друг нов сезон? Има ли кастинг?
Виж целия пост
# 566
Ергенът по бтв, ще го дават вероятно януари-февруари. Мисля си, че няма как да пропуснат Един за друг нов сезон, ако ще са си конкуренция двете предавания.
Виж целия пост
# 567
какво прави Ергенът? Знае ли се кой ще е? Simple Smile)
Виж целия пост
# 568

Кога ще има Един за друг нов сезон? Има ли кастинг?

По време на последния сезон пускаха реклама на кастинг за следващия.
какво прави Ергенът? Знае ли се кой ще е? Simple Smile)

Знае се. Има тема във форума.
Виж целия пост
# 569
Най-хубавата картичка /за мен/. Сладурчета!



И от мен


Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия