💖"Един за друг"💖 - Сезон 2, тема 9 - След края на сезона

  • 70 732
  • 854
# 570
Така се осребрява участие в ТВ формат.





А Станимир и Тина са на Малдивите.


Не е осребрено участието. Работеха с Яница във фирмата преди да влязат във формата, а Момчил все още работи там. Собственикът разшири бизнеса малко преди нова година. Минавам всяка сутрин покрай въпросния билборд. Има и други такива с лицата на останалите служители на въпросната фирма.

Бързам да допълня - с майка му се разминахме на близко разстояние пред лятото. За жена от нашето поколение - над 50 + изглежда трепач. Запазена, поддържана, с изваяна фигура, младееща.
Виж целия пост
# 571
Не е необходимо да се цитират снимките и целия пост.

Яница нали е работила в общината? Каква фирма?
Виж целия пост
# 572
Яница почти не е работила в общината. Започва там работа , пуска заявление за неплатен отпуск, за да влезе във формата. Работим срещу общината, та след като станаха известни поразпитахме - никой не я познаваше. А Яница е работила във фирмата преди да започне работа в общината. Лятото се натъкнах на стари снимки във фейсбук в " Забелязано в Силистра "
Виж целия пост
# 573
Емо Чолаков се оженил. Клюкарска история. Може би нямаше да пусна линк, ако не ѝ беше последното изречение.
Цитат
Междувременно продължава да бъде ангажиран с Нова телевизия, където се подготвя трети сезон на шоуто „Един за друг“.
Виж целия пост
# 574
За сватбата не знам, но се надявам да има трети сезон и да оставят Емо за водещ. Симпатизирам му и смятам, че са го нацелили за този формат, рядко се случва да се намери недразнещ водещ.
Виж целия пост
# 575
Калина и Емо имат бебе Матео .. да им е здраво и щастливо
Виж целия пост
# 576
Прекрасна новина!

Да им е жив и здрав Матео и те двамата, за да го гледат и му се радват! Бяха ми любимци.

Виж целия пост
# 577
Когато правя нещо вкъщи, пускам или радио, или музикална ТВ. Днес ми беше много приятно да чуя, че по BOX TV въртят парчето на Емо, защото е запомнящо се, танцувално и с препратка към формата /+ участници в сезона на Кики и Емо във видеото/, т. е. измислено добре /според скромното ми мнение/. Когато излезе, писах тук, но все пак може някой да не го е чул.




Матео много ми харесва като име. Мисля, че и синът на Лейля и Иван се казва Матео.
Виж целия пост
# 578


На мястото на Джанаварова, която не можела да участва.
Виж целия пост
# 579
Това някакъв формат ли е?
Виж целия пост
# 580
Състезание с огромни претенции, заявени смешни цели /да мотивират децата да спортуват/, измислен патриотизъм /спасяване на българската роза/ и слаба реализация /аматьорски записи и коментари от създателя му Гуспата, на когото му е трудно дори да говори като хората/, според мен. Излъчва се в ЮТуб и ФБ.
Гледах го миналата година.

Играят по двойки. Тази година ще участват Анселита и мъжа ѝ от "Един за друг". Болшинството участници са от ИВ, има от "Фермата" и от някакви други реалити /Гери-Никол е участник/.
Виж целия пост
# 581
От Тина и Станимир

Хей Хей !

Това е влог номер 1 от общо 3 за пътуването ни до Малдиви. В  него ще разберете какви документи са ви нужни, как пътувахме и първите два дни от нашият престой там, както и кого срещнахме на острова!










Виж целия пост
# 582
Кики се е разхубавила, изглежда по-зряла и женствена.
Виж целия пост
# 583
Добавям Малдивите към списъкът от дестинации, които трябва да се избягват поради повишена вероятност за среща на български кифлеещи се индивиди. И парвенюта.

Ако някой е изгледал горното видео може ли да каже дали Тина се е осмелила да се покаже по бански?
Виж целия пост
# 584
Изгледах го...и аз незнам защо..
Не се появи по бански 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия