🎭 Като две капки вода - сезон 9 All Stars, тема 8 - След финала

  • 34 504
  • 745
# 195
Е тази имитация на Елвис ми е любима. Sunglasses

Участието му в "Капките" беше чудесно и много важно за него. Страхотен актьор и човек е! Господ здраве да му дава!

Да нe забравямe и Маскирания пeвeц Simple Smile

Скрит текст:


Не забравям, не забравям, но първо бяха "Капките" и затова споменах само тях.

Снощи в лайв го питах кой иска да победи или поне да каже мъж или жена. Отговорът беше, че категорично иска да победи Краси Радков, когото познава и е страхотен актьор и човек. Напълно поддържам. Познавам Краси и е страхотен.

Питаха го за Алисия. Отговор: "Ами... Алисия е... Алисия". Кратко, точно и ясно.
Виж целия пост
# 196
Алисия има хубав глас, аз я открих след Маскираният певец. Дотогава я познавах като име, но не бях чувала песен. Искрено казано, се радвам че ще е в Капките, даже и да не се справя. Защото искам да чуя гласа й в песни различни стилове. Същото важи и за Крисия и Мариана.
А каста на мъжете наистина е топ! Водещите за мен лично са забавни Simple Smile Единствено не знам как ще изтърпя Фънки. Мисля, че може да готин, не знам защо избира да се държи като идиот основно.
Виж целия пост
# 197
Кои ще са водещи тази година?
Виж целия пост
# 198
Кои ще са водещи тази година?
Рачков и Геро.
Виж целия пост
# 199

Юбилейният десети сезон на любимото предаване за звездни преобразявания „Като две капки вода“ ще превземе ефира на NOVA на 14-и февруари в 20:00 ч. В деня на влюбените Свети Валентин и българския празник Трифон Зарезан зрителите ще видят първите превъплъщения на новите участници, които в продължение на 13 седмици ще изненадват с необичайни образи, отредени им от Бутона на късмета.
Виж целия пост
# 200
Дано направят нещо тематично за празника. За Трифон Зарезан, не за другия. 🤣
Виж целия пост
# 201
Дано Бутона на късмета да е по-разнообразен и да има нови лица за имитация!
Виж целия пост
# 202
Аз също искам да има тематични вечери. Така ще се разнообразят малко нещата. Миналата година имаше такива и дадоха доста свежест на иначе заспалия сезон... Дано
Виж целия пост
# 203
За да има тематични вечери, трябва да намерят 9 различн певци, които някога са пяли на една и съща тема.
Виж целия пост
# 204
Нищо сложно, стига да решат да го направят.

- Песни, посветени на любовта
- Песни от филми
- За морето
- Песни, посветени на майката
- Италианска вечер
- Цигански песни
- Песни от Евровизия
- Вечер, посветена на джаза
- Детски песни
- Песни от анимационни филми /има много такива имитации в испанския формат и е много забавно/

И т. н.

Допълвам:

- латино вечер
- вечер на дуетите с поканени изпълнители извън формата

Станаха 12. За финала всеки избира.

Готов сезон! Blush
Виж целия пост
# 205
Smileys,
Много хубави идеи даваш! Дало някой от продукцията хвърля по някой поглед тук!
Виж целия пост
# 206
Аз помислих, че може рок вечер, фолклорна вечер, поп, R&B...
Но така е по-пъстро. Не знам как ще издържа цял фолклорен концерт, изпълнен от хора, които не са го правили преди, или пък r&b - 9 последователни парчета. А и всичките да са тъмнокожи американки - скука и за гримьорите...
Виж целия пост
# 207
Smileys,
Много хубави идеи даваш! Дало някой от продукцията хвърля по някой поглед тук!

Много благодаря. Добавих още.

Магърдич каза, че четат. Откога пишем за повече участници актьори - ето, тази година ги имаме.

Предполагам, че вече са определили кои изпълнители и кои песни ще се имитират. Нали трябва да се съобразяват с авторските права! Тези неща се подготвят далеч преди започването на формата. Може пък за някой следващ сезон да ни чуят. Знае ли човек!

В оригиналния испански формат ми харесва, че на бутона се пада: доведи приятел /след това показват дуета, който трябва да се имитира/, открадни /участникът изчаква всички да "изтеглят" тези, които трябва да имитират и, ако си хареса някой образ, го взима, а участникът, останал без образ, натиска наново бутона; възможно е този, на когото се е паднало "открадни", да не хареса нито един образ, изтеглен от другите, тогава самият той натиска отново бутона/.
Виж целия пост
# 208
И на мен супер много ми хареса идеята на Smileys ❤️ Така песните няма да само един стил, но все пак ще са с обща тема.
Виж целия пост
# 209
Смайли, идеята ти е повече от чудесна. Hands Clap
В испанския формат дали имитират чернокожи? Чудя се понеже миналият сезон имаше нападки  задето в нашия формат се имитират чернокожи, а ме съмнява да е само тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия