Тренировки в домашни условия - 112

  • 43 674
  • 749
# 465
Някой по горе беше писал, че намира затруднения в намирането на упражнения за долна част без клекове.
За долната част тягите съшо са много добри-класическа, румънска, сумо, На1 крак, b stance, с раьличен разкрач
Всички видове ритници от земя, с прав тора.
Ако няма болки и неразположения бг клек и напади.
Нещо такова
Сумо тяга, бг клек, ритници, и един финишър от глутеус мост.
За по хард вариант може примерно
Класическа тяга, глутеус мост, сумо тяга, ритници встрани
Румънска тяга, хип тръст с крака на висока повъртхмост бг клек, тяга на 1 крак, степ ъп
Виж целия пост
# 466
AMRAP - as many replications as possible; хич не са леки такъв тип тренировки, ако ще гониш максимум брой повторения. Аз днес навъртях само 15-16км планина, слънчасах и сега само дремя с чаша студена вода. В събота от пътуваници, задачи и жега никаква тренировка. Дано това горещо време отмине, че е много гадно Sad Успешна нова спортна и работна (или пък почивна Simple Smile ) седмица!
Виж целия пост
# 467
Днес ходихме уж на Карандила. Трябваше да се качим с лифта и да слезнем пеш, ноо лифта не работеше. Имало мълния и им трябвало поне два часа да го оправят. И щем не щем се качихме с колата. Бяхме с малкото иначе щяхме да си по ходим хубавичко. Като се върнахме започнах 4 Weeks of the prep. Първата тренировка  Push ми допадна.
Виж целия пост
# 468
Днес - 7км разходка из замъкът Хивър, родното място на Ан Болейн. Извинявам се на всички, които не се впечатляват от подобни тренировки, но ще кача (за малко) поредният колаж.
Виж целия пост
# 469
G&B, аз съм от тези, които супер се впечатляват от такива тренировки, и с радост плакна око. Heart Eyes
Изключително красиво е,  като от приказките, да не говорим колко впечатляваща е историята.
(Не че ме е питал някой, но да си кажа- на всички изписани и филмирани глупости не вярвам, и си държа на тезата, че Хенри VIII е бил стратег, а не податлив на внушения фустогонец. Както и да е, много впечатляваща част от историята е, и много ме вълнува.

И аз имах подобна "тренировка" вчера- 31 432 крачки из центъра на Прага. От летния дворец през замъка и катедралата, спуснахме се по Петрин хълм до Мала Страна, Карловия Мост, Стария площад с Орлой и Тинския храм.

Днес- кротка йога. Почти съм като нова, но страх лозе пази, и не правя глупости (което е ново за мен Laughing).
Виж целия пост
# 470
Qaki, мерси за уточнението.
Ноу фрейм, дъмбели до 20 кг. всеки, лост с тежести до 40 кг.
Направих тренировката за горна част, отново ми хареса, подбора на упражнения също... Новост за мен е, обаче да се тренират ръцете по отделно за преса за гърди, за флайс, за рамене и т.н. .. По трудно е сякаш, това ли е идеята... Забравям обаче с едната ръка колко повторения съм направила и после с другата може би направих по малко не знам.. Защото нали е за време...
Виж целия пост
# 471
С една ръка се счита за по-ефективно, тъй като можеш да се натовариш повече с тежестите и да правиш по-чисти повторения(не ползваш инерция, изпълняваш без грешки).
За днес - корем и долна част с ластик с Хедър, отново по два кръга във всяка част(втория от долната част отново го съкратих, и без това правих нещо подобно вчера). Лека тренировка за по-мързеливи дни.
https://youtu.be/gG6kOmXx0RM
Виж целия пост
# 472
Аз днес вървях едни 11.5км до гората и обратно с половинката в прохлада. Прогнозата беше за гръмотевични бури  обаче само дъжд ни валя, който попречи да нападна упостошително узрелите къпини по пътя. Yum
Тествах ги, като преминавайки покрай любителските зеленчукови парцели огледах какви са ги свършили "колегите".
Не съм тренирала сериозно миналата седмица поради несвършващ МЦ, само кратки и по-леки тренировки Confused

В петък имаме час за тест и после пътуваме за България с кола. Какво ли ни чака по пътя.
Виж целия пост
# 473
Sprinkles - благодаря! Много ми хареса сентенцията ти за маратона Simple Smile .

G&B - аз обожавам пътувания и всичко свързано с тях, благодаря за снимките, толкова история и величие лъха от тях!

И аз този уикенд съм само по събирания с приятели и рожденни дни в парка и съответно изобщо нямах време за трениране. С храната съм ок, но всичкото това социализиране ми дойде в повечко и имам нужда от тишина и да съм сама. Днес обаче няма да пропусна тренировката ми.
Виж целия пост
# 474
Еее... Арсен ,че откъм тежести си топ...всичко можеш да правиш от Сиднито абсолютно пълноценно,на мен най-тежките ми са две десятки -с тях клякам и правя тягите,понякога и нападите+ chest press  за горна част ,за всичко останало имамдве осмици и петици,понякога за разнообразие вкарвам и ластици.
Днес цяло тяло 45 мин,никак не ми е по сърце третата фаза ,ама ще я избутам ,искам да го преодолея това да правя каквото ми харесва и ми е интересно,така,че продължавам ,каквото такова ....
Вчера правих едни упражнения в басейна бягане на място,посдкоци встрани и прибиране на краката и от самият воден масаж целулитът ми доста се е загладил....
Виж целия пост
# 475
В събота бягах 6 км., после из къщи - още толкова - боядисване, бърсане на прозорци, че и една френска селска торта врътнах (баща ми беше рожденик) Grinning
Днес се завърнах към тренировките с една бърза табата Simple Smile
Виж целия пост
# 476
Ноу фрейм, за имането имам, просто на някои упражнения, когато не е уточнено колко повторения трябва да се направят, а е за време и ми е трудно да преценя каква тежест да хвана..
Звезди щом е по-ефективно с една ръка супер...
Днес мускулната треска на гърба е по - силна, готино е да си усетиш гърба работил, от 100 години не съм имала мт там.
Очаквах, да не ми е достатъчно натоварването на горна част, обаче съм се лъгала, много стабилно си се натоварва даже.
Днес ден 6 отчитам, за корем упражненията си ме озориха
Виж целия пост
# 477
Ноу фрейм, за имането имам, просто на някои упражнения, когато не е уточнено колко повторения трябва да се направят, а е за време и ми е трудно да преценя каква тежест да хвана..
Арсен, аз се ориентирам приблизително така със Сидни - за горна част хващам около 60-70% от избраната от нея тежест, за долна - 80-100%. Много, много по-слаба ми е моята горна част от нейната, въпреки, че имаме еднакви пудовки Simple Smile
Изобщо в тези горещини не изтраях и след 3-тата тренировка превключих на Клоуи - Пийч Чалънж. 3 х седмично дупе с Клоуи (тази програма и е в съавторство с Брет; мерси огромно, Звезди, че няколко пъти го натърти за блейки като мен) + гребане + ходене по местните баири + каране на колело ми е добра лятна лежерна поддръжка. Със Сидни и гребане точно на 5-ия ден вече бях преуморена, озверяла от глад и подута.

Вчера правих едни упражнения в басейна бягане на място,посдкоци встрани и прибиране на краката и от самият воден масаж целулитът ми доста се е загладил....
Ако твоят целулит е като моят целулит, т.е. оточен такъв, който може да се утрои за една нощ само защото не му е харесало количеството сол в сушито ми или хормоналния ми фон преди цикъл или пиенето ми или количеството въглехидрати, които съм погълнала потвърждавам, че много обичат и басейни и масажи - и водни и ръчни. За 2 седмици в Италия всеки ден по 40-50-60 мин в басейна имах прекрасен резултат въпреки литрите изпито Просеко. Само да не бях забравила къде ми е кабела за зареждане на часовника - всичките ми подвизи останаха нерегистрирани Sad

9/33 Chloe Ting Abs + Rowing 33 min
10/33 Peach Challenge Chloe Ting +  Rowing 33 min
11/33 Rowing 33 min + Chloe Ting Abs
12/33 Walking 69 min + Rowing 36 min
13/33 Walking 90 min + Chloe Ting Peach Challenge
14/33 Rowing 33 min +  Interval Walking 69 min
15/33 Колоездене 17 км

Виж целия пост
# 478
Арсен, ако е някакъв ориентир, за всички интервали над 20 секунди съм с над 10 повторения почти на всяко упражнение. Напр.днес за 40 секунди гребане със супиниран хват -22 повторения с леки тежести (6,5).
Агент, надявам се да ти харесат. На мен единствено side booty май не ми допадна много, но е възможно и да бъркам тренировките. Правих ги преди повече от половин година.
За днес - бърза тренировка за цяло тяло с Хедър. Малко хаотична. Беше комбинирала гръб и предно рамо в едно упражнение, а аз използвам съвсем различни тежести за тези групи. Въпреки това ми хареса, макар че специално това упражнение ще заменям в бъдеще с бицепс или трицепс (горната част в тази тренировка и така е основно гръб и рамо).
https://youtu.be/qfyn4LD9SY8
Виж целия пост
# 479
Ако гривната ми не се в бъгнала отчитам 17 км днес, като няколко от тях бяха около една хижа (в Пирин) с едно бебе (моето) около 8.5 кила (сладък и кльощав). Беше яко Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия