Летни страсти и вълни сбъдват всичките мечти ! ~бебеправене 391~

  • 30 321
  • 769
# 360
Креми, Кремиии! Честито туп туп! До финал Sparkling Heart

АА възхищавам ти се на желанието да отговаряш подробно на всеки, дано не ти мине, аз съм телеграфно, избирателно.
Виж целия пост
# 361
Маце, аз съм на всяка манджа мерудия Grinning  Мечтата ми е някой ден да има холистичен поглед към здравето у нас., обаче това започва и с отговорността към него. Има такива наченки, но да видим какво ще стане. Хората не са достатъчно информирани за собствените си биологични процеси, пък какво остава да търсят адекватно проблем и ришение. Все повече осъзнавам, че хората живеят с мисълта, че са здрави, нищо им няма ,тровят се с боклуци (ох, как обичам пърженкоо, мрън), а като стане късно се тюхкат. Истината е, че започваме да стареем от деня, в който се родим и износваме тялото си (включително процесите по растеж и съзряване), и само от нас зависи дали ще доживеем старини и колко ще скърцаме.
Виж целия пост
# 362
Маце, аз съм на всяка манджа мерудия Grinning  Мечтата ми е някой ден да има холистичен поглед към здравето у нас., обаче това започва и с отговорността към него. Има такива наченки, но да видим какво ще стане. Хората не са достатъчно информирани за собствените си биологични процеси, пък какво остава да търсят адекватно проблем и ришение. Все повече осъзнавам, че хората живеят с мисълта, че са здрави, нищо им няма ,тровят се с боклуци (ох, как обичам пърженкоо, мрън), а като стане късно се тюхкат. Истината е, че започваме да стареем от деня, в който се родим и износваме тялото си (включително процесите по растеж и съзряване), и само от нас зависи дали ще доживеем старини и колко ще скърцаме.

Абе иска ти се , амааа не става. Снаха ми е лекар и казва че пациенти като мен и идва да ги изгони от вратата хахах.

Smiley11 можеш да направиш тест. Раничката на шийката на матката не е симптом за бременност.
Виж целия пост
# 363
Това с раничката няма общо. Аз имам една изгорена и една нова..
За другото също са ти казали. Със сутрешна урина би трябвало да отчете тест.
Виж целия пост
# 364
Кременуша, честито сърчице! ❤️❤️❤️
Шенай, аз съм малко крайна и направо ти казвам, че тоя тиквеник трябва да го разкараш, ако уважаваш себе си!

Нямам с какво да се похваля, действаме си, напоследък съм много зле с нервите.
Спокойна нощ, момичета 💞
Виж целия пост
# 365
Креми, това е най-сладката точица, която съм виждала! Simple Smile Честито!
Виж целия пост
# 366
Здравейте момичета,

Тук съм и ви чета, да знаете! Стискам палци на всички, както и на себеси да не полудея от работа докато дойде време за трансфер другата седмица. Expressionless Не искам да се оплаквам, защото без работа е много по-зле и си обичам работата, но просто съм хванала много дини под една мишница и съм изтощена. Та да, след трансфера смятам само да спя като една видна пенсионерка. Grinning
Виж целия пост
# 367
Раули, много късмет ти желая още веднъж Hug Flowers Four Leaf Clover Heart
Кременуша, честито сърчице Two Hearts
Шенай, много обидни думи, ти си знаеш дали да бъдеш крайна, но трябва да помислиш дали искаш да забременееш от този човек?
Виж целия пост
# 368
Момичета, малко да измрънкам. Онзи ден изгорях зверски на плажа и съм червена като рак. Болката я търпя, но от одеве започна да ме сърби ужасно , чак ме изби на нерви. Моля дайте съвет. Купих пантенол и се намазах, но стои доста лепкаво и имам чувството че дрехана залепва за кожата и дразни още повече.. откачам просто нз как се изпуснах така да изгоря..
Виж целия пост
# 369
Фенистил гел Hands Ok Hand
Скоро изгорях и аз. Намазах се веднага като се прибрах, още преди засърби. Резултата беше, че на следващия ден вече нямаше помен от червеното (бях си с тен, кафява).
Виж целия пост
# 370
Креми, честито сърчице! Лека и спокойна бременност! Heart

В понеделник ми мина хистероскопията. Бях доста изплашена от това дали ще я изтърпя, но изненадващо се справих. Докторът и акушерката са страхотни. Оказа се, че имам възпаление и сега ще трябва да ми правят антибиотични промивки. Дано да се повлияе добре от тях. Докторът свърза и биохимичната с това възпаление, а аз, разбира се, се чувствам разочарована, че не е открито по-рано и можеше да не се стига до тук. Възпалението може да е следствие от кюретажа. След него така и не ми изписаха антибиотик. Та, както и да е. Надявам се след лечението всичко да е наред. Ще помоля за стиснати палчета.
С ММ най-вероятно ще сме на сухо до края на месеца с това лечение. Pensive
Виж целия пост
# 371
Кремии, честито сърчице ❤️ Всичко ще е наред ☀️☀️☀️
Раулии, стискам ти всички палци 🍀🍀🍀
Малко извън темата...вчера пристигнаха халките, но вместо да са половин жълто и половин бяло гланц, те се седуват поне 2 пъти цветовете и бялото не е гланц, а мат. Сега се чудя дали да ги връщам. Красиви са, но много се разочаровах. Няма никакво време... Сега се събудих и рева 😔😅
Скрит текст:
Виж целия пост
# 372
Раули, стиснати палчета!

Мис индипендънт, супер е че сте открили проблема. Бързо ще мине месеца, споко!

Кактус, това е популярен модел и си отговаря изцяло на каталожната снимка - там ясно се вижда, че е мат бялото, но за редуването не те разбрах. Красиви са, но ако не са “вашите”, сменяй смело.
Виж целия пост
# 373
Кактус, от тоя мат след година няма да има и следа. Ще се поизносят и ще стане гланц.
Виж целия пост
# 374
Кактус че, много са красиви и стилни. Изглеждат доста по-добре от снимката според мен.
Честито сърчице, Кременуша, спокойствие и леко бременеене до финал!
АА, аз съм на същото мнение, човек трябва да полага големи грижи за себе си, за да е полезен за себе си и останалите.
Прекрасен ден и само хубави емоции ви пожелавам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия