Летни страсти и вълни сбъдват всичките мечти ! ~бебеправене 391~

  • 30 321
  • 769
# 450
Благодаря!
Кои клиники работят лятото?

В повечето лекарите почиват август. Имай търпение, месец два , няма да промени нищо, клише, но крайния резултат е важен, а не сега да сменяш лекар и да почваш всичко от начало.

Раули стиснати палции!

Момичета, за инсето имаше ли нещо да се прави на празен/пълен пикочен мехур? Що ми се струва че съм чела нещо подобно. Лекарката нищо не каза.
Виж целия пост
# 451
Търпение вече нямам честно казано, защото това са още 3 месеца. Ако ми гарантира за септември, ок. Иначе още сега сменям клиниката.
Виж целия пост
# 452
Kactus, aз също бих ти предложила малко да спреш да се фиксираш, я си изкрай едно хубаво лято, купонджийско, азщото може да ти е последното безгрижно за период от време Simple Smile
Виж целия пост
# 453
Мацето, до колкото си спомням не са ми правили нищо специфично на пълен или празен пикочен мехур при инсеминация. Има нещо, но при ин витро, но до там още нямам опит.
Виж целия пост
# 454
Кактус че, не си спомням ти в коя клиника си? Сега спрягат тая Афродита за най-голям брой раждания след инвитро. Иначе всички почиват през август.
Виж целия пост
# 455
Благодаря!
Кои клиники работят лятото?

В повечето лекарите почиват август. Имай търпение, месец два , няма да промени нищо, клише, но крайния резултат е важен, а не сега да сменяш лекар и да почваш всичко от начало.

Раули стиснати палции!

Момичета, за инсето имаше ли нещо да се прави на празен/пълен пикочен мехур? Що ми се струва че съм чела нещо подобно. Лекарката нищо не каза.
На мен го правиха на пълен, четох, че на някои места не е задължително, но май е по-скоро изключение.
Виж целия пост
# 456
Шенай, аз бях при Македонова в Адела, уви смятам че само си загубих времето там. От около два месеца се преместих при Сенкова в Неовитро и вчера вече правихме пункция и прп.
Момичета, преди малко ми се обадиха, че яйцеклетката се е оплодила и сега почва деленето, с него и чакането. Знам че има още толкова много, ама така се развълнува, че плаках поне час....
Виж целия пост
# 457
Не всички клиники почиват август, но голямата част -да.
Кактусче , разбирам нетърпението и разочарованието ти, но според мен е по-добрият вариант отлагането за есента. Насладете се на предстоящото събитие, после си направете един меден месец, пий си коктейлчета или каквото харесваш, защото после и да искаш няма Wink
Петуфин, стискам палци да се развие.
Виж целия пост
# 458
Или имплантационно кървене Innocent

И аз това помислих, за Кактусчето! Дай Боже! Та изобщо да не се стига до услугите на фонда! WinkFlowers Four Leaf Clover

Раули, стиснати палчета! Hands Pray 🤞

Petufin, и за теб, мила! Дано всичко е наред и да се похвалиш скоро! Heart🤞
Виж целия пост
# 459
Кактус че, не си спомням ти в коя клиника си? Сега спрягат тая Афродита за най-голям брой раждания след инвитро. Иначе всички почиват през август.

Процент успеваемост, те още нямат много пациенти и имайте предвид, че процента зависи от това дали взимат трудни случаи или не Simple Smile
50% от целят брой родени по фонда е само 3 клиники - Надежда, Щерев и Селена

Кактус, тепърва ще отлагате за някакви неща, зареди се търпение.
От както решихме да правим инвитро (самофинасирано) 10.2019 до пункцията 02.2020 и първият ми (от който съм бременна) трансфер 03.2021 е минало година и половина, сигурна съм, че при вас ще по-бързо Simple Smile
Виж целия пост
# 460
Благодаря ви, момичета 😊
Ирен ❤️❤️❤️
Ако правим ин витрото октомври, ще отидем на почивка септември. Аз се надявам трансферът да е в месеца на стимулация или следващия. Много се разорачовах, защото имах надежда, че ще стане сега и за рождения ден на ММ ще си имаме бебче 😔 Той е роден на 3ти юни. Просто и двамата много го искаме. Искаме да имаме пълно семейство. Особено аз както все едно нямам роднини, това бебче определено ще ни сплоти още повече, ще ни даде сили и любов ❤️❤️❤️ Обичаме го от сега и много дълго го чакаме да дойде при нас. Дано да е скоро 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 461
Кактусче, ще дойде силно вярвам в това. И ние много искаме с ММ, той милия даже имената е избрал. Последния път ме пита когато бях на фоликуметрия да видят дали се е спукало, е беше. Но ми дойде много се разочаровах,все едно и него разочаровам. Толкова развълнуван беше. Че ме попита дали е оплодено вече. Уви не знам каква беше причината да не стане. 😥Септември ще правим и ние изследвания че минават 6м вече.
Благодаря ви, момичета 😊
Ирен ❤️❤️❤️
Ако правим ин витрото октомври, ще отидем на почивка септември. Аз се надявам трансферът да е в месеца на стимулация или следващия. Много се разорачовах, защото имах надежда, че ще стане сега и за рождения ден на ММ ще си имаме бебче 😔 Той е роден на 3ти юни. Просто и двамата много го искаме. Искаме да имаме пълно семейство. Особено аз както все едно нямам роднини, това бебче определено ще ни сплоти още повече, ще ни даде сили и любов ❤️❤️❤️ Обичаме го от сега и много дълго го чакаме да дойде при нас. Дано да е скоро 🍀🍀🍀
Виж целия пост
# 462
Кактусче, пожелавам ти СПОКОЙСТВИЕ - и наистина го карай по-леко и айляшката Simple Smile Ако сега имаш притеснения и чуденки, след положителния тест ще са 30 пъти повече .. не "пришпорвай" нещата - те ще се случат когато трябва да се случат, а при вас - дано да е още преди стартирането на процедурата Wink
И един искрено приятелски (непоискан) съвет от мен - не се настройвай, че точно еди кой си месец ще забременееш и в точно еди кой си месец ще родиш, просто за да няма шанс да си разочарована. От моите желания и настройки, че ще забременея октомври и ще родя юли минаха близо 3 години... и в крайна сметка не забременях октовмри и няма да родя юли Simple Smile
Поздрави на всички борбени момичета тук - демек на всички Heart
Виж целия пост
# 463
Кактусче, не ги насилвай нещата, от опит говоря, на сила хубост не става. От сърце ти желая още първия опит да е успешен, но често той е само тестов, за напасване на медикаменти и схеми.
Виж целия пост
# 464
PimKie, дано да е станало, но имай предвид, че сме склонни първите месеци да си измисляме всякакви симптоми. Аз бях същата, а реално просто физически няма как седмица след О например или по-малко да имаме симптоми.
Стискам палци❤️

Аз само да си кажа, че първия месец след опитите толкова се бях "вкарала във филма" сама, че то не беше да ми се гади, да се подувам, да ме болят гърдите, кръста и де що има симптоп- изкарала съм го! Grinning Потвърждавам, че самовнушението е голямо нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия