Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа ... през юли

  • 90 124
  • 3 025
# 1 230
Ами след яденето младежът се реваншира и всички сме доволни. 😆
начи ше готвиш...няма де да одиш Innocent
Виж целия пост
# 1 231
Що не пържите, м? ЗнаЙте ли колко е хубаво и готино и каква е наслада за душата и сетивата???
Виж целия пост
# 1 232
Особено за душата и сетивата. Недей тъй.
Тъкмо се чудех тез тиквички в хладилника какво да ги правя, но не мога да си причиня пържене. Ще ги задуша с моркови и пилешко, ако искат да го ядат моите хали.
Виж целия пост
# 1 233
Наздраве, Сисун!
Мисте, винце е. Рецина взех за вкъщи.
Виж целия пост
# 1 234
Аб за Ена,седем дни.
Виж целия пост
# 1 235
Е к’о закъса така мойта приятелка, Мид?
Виж целия пост
# 1 236
Вируса дето сега отива в бронхит.Нс площадки не один,от дг го лепна явно.
Виж целия пост
# 1 237
Тоя вирус не само към бронхит, ами и направо пневмонийки прави. Бая деца са се изпонатръшкали. Гаче ли Ковид не стига.
Виж целия пост
# 1 238
Мид, да се оправя малката Hug
Мързелче, не ни подхлъзвай! Насладата е след, а не по време на пърженето.
И аз като Мистик, с измислени реимунизации си нямам работа.
Оффф, още съм на работа. Ама няма да се оплаквам, хладничко и приятно е.
Виж целия пост
# 1 239
донсииииии, само за теб мислех. Simple Smile

https://bg-mam.ma/p/1065344/43146929
Виж целия пост
# 1 240
Добрииии, моят вече хич не го вълнува футбола,.ама аз мога да отида да помагам на треньорите 🤣
Виж целия пост
# 1 241
Ехх Мид,да се оправя Ена! 🤗 С АБ ще мине бързичко.
Леле вънка не се диша! 🥵
Ходихме на пазар,ужасТ е.
Виж целия пост
# 1 242
A добър вечер от мен. Наработих се за днес, похапнах,излегнах се под климатика и си мисля дали е рано за вино 🙄
Виж целия пост
# 1 243
точно време е. Wink
а полегнах с едно бейлисче до мен.
и сега разбирам колко е тежко само да лежиш и да пиеш.
защото можеш или да лежиш или да пиеш. Wink бейлис съ сламка не става - трябва да се понадигна.
Виж целия пост
# 1 244
Нали сложиха нова врата на входа,само нашата фамилия объркана,аз не я нося де:grinning:мм да му мисли.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия