Спам тема(Юлски Спам!) - от 01.07. до 31.07.21г.

  • 30 017
  • 1 696
# 150
Heart Eyes
Виж целия пост
# 151
Баси якото копеле си, Арче Heart Eyes
Виж целия пост
# 152
Не искам да се фаля (знаете всички, че не обичам Bowtie) но е ТАКА Kissing Heart
Виж целия пост
# 153
Гасимуса...

Останало било, цитирам, "малко вино", край на цитата, на дъното на едно тубе и аз реших да разчистя. На екс. Сега съм много забавна Laughing
Виж целия пост
# 154
Лори, изпи ли си пиЧието? МислА тА!

Хале, пияна жена, весела къща!

Днес беше един негативен, вълнуващ, стремителен ден... Ма е на края си...

КазАх ли ви, че бех на КУРс! 😂 😂 😂
Виж целия пост
# 155
Ми ти секи ден ни напомняваш...как да забрайм Joy
Рея курЦа щи викаме...
Виж целия пост
# 156
Тете, па да!
Не може да ме забравяте вий!
Ще ода секи петък по 2 часа!
Виж целия пост
# 157
Ан така...бравос.  Satisfied
Утри пак ни напомни...Stuck Out Tongue Closed Eyes

Да не идеш на муре кат ония хаймани...курц и само курц требе, кой туй нящо..на .море шъ ми ходят...
Виж целия пост
# 158
Тете, аз живея на морето. На около километър от плажа съм. Моа си ода когат пожелая. Там е топло през деня 🤓😂
Виж целия пост
# 159
Ауууу....мискинка.
Я запиши и у вторник и среда курс ти...
Виж целия пост
# 160
О, не, не, не! Неща!
Виж целия пост
# 161
Ми изпих го. 4-5 дена отне. Все пак аз отпивам по една глътка на вечер. Joy Да не се пропия отведнъж, рязко.
Полека тренирам. Wink
Виж целия пост
# 162
Минах през Юуин ... ни ма мислете и наздраве Simple Smile
Виж целия пост
# 163
Добро утро!
Ай ставайте, събота е!
Виж целия пост
# 164
Раз - два, слушам, Рейче!

Що тъй гадно това време...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия