Спам тема(Юлски Спам!) - от 01.07. до 31.07.21г.

  • 30 018
  • 1 696
# 165
Тука дуаааа много гадно.
Не мога да се логна с отдалечения си достъп.......гриза нокти......
Виж целия пост
# 166
Зако тии випиен в събота Simple Smile

Добрютру
Виж целия пост
# 167
Добро утро!
Що ставате толкоз рано?
Виж целия пост
# 168
Щот сме устремени Simple Smile

Виж целия пост
# 169
ПравиМ закуска! Добруджанки, щот не съм от Добруджата, а от северозапада! 😂
Виж целия пост
# 170
добриджанки имаше по бай тошо. са едни оръфани раздърпани разпърпорени. демокрацията ни взе сичко
Виж целия пост
# 171
ДУ
Не правя закуска.
Виж целия пост
# 172
искам някой да ми направи закуска
Виж целия пост
# 173
Аз съм от Добруджа. Smiling Imp
Виж целия пост
# 174
аз идвам от горната земя. Там не се морим твърде.
Виж целия пост
# 175
Идваме от север идваме от юг
старите Левскари до един сме тук
Виж целия пост
# 176
Със закуската и кафето гледам "Детский мир" и "Наше кино" 😂
Виж целия пост
# 177
и духъ на Гунди също е със нас
затова момчета не жалете глас
Виж целия пост
# 178
Виж целия пост
# 179
Няма нещо връзка със сървъро..Joy

Я съм на лидл. После кон. Баня. Кон..легнал. Боя. Кон. Пак кон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия