Спам тема(Юлски Спам!) - от 01.07. до 31.07.21г.

  • 30 018
  • 1 696
# 180
Да не си на Жребчево ве Simple Smile
Виж целия пост
# 181
Реа, как мина курса? Има ли руснаци?

Аз съм като облъчена. Мислех, че ще живна покрай захлаждането, но не би.
Виж целия пост
# 182
Какво захлаждане!? Пече ли, пече. 50-ти фактор най-малко трябва да мажа, ако не искам естествения шоколадов тен да стане на активен въглен.
Виж целия пост
# 183
Дуа тука. По потръпването на плешките ми усещам че е далеч под 30 градуса.
Виж целия пост
# 184
Какво захлаждане!? Пече ли, пече. 50-ти фактор най-малко трябва да мажа, ако не искам естествения шоколадов тен да стане на активен въглен.
Само като възможност..
Скрит текст:
Виж целия пост
# 185
Спорт, изкуство и наслада в един кадър Simple Smile

Виж целия пост
# 186
Зи, тоз КУРс го записах индивидуално. Тъй, че освен 61 годишната преподавателка, цигарата й в устата и пикливото й куче друго нЕма. Ааааа и аз там де!

Пънчи, добро разхлаждане си правиш.
Виж целия пост
# 187
Кво разхлаждане, тука е 20 градуса.
Виж целия пост
# 188
Къде ще го търся тоя фактор 100 сега? Laughing
Виж целия пост
# 189
Днеска шае интересен ден, вярата ме крепи Simple Smile

Виж целия пост
# 190
СъсипА се!!
Виж целия пост
# 191
Курсове за напреднали Simple Smile

Виж целия пост
# 192
Екстра е времето, не се оплаквам.
Почти всички любими вредни храни вече ядох. Остана само мазната баничка от баничарницата. Wink
Виж целия пост
# 193
тъкмо минах тама през ндк-то. по стъпките на Пънчи ли ходя или към вярата съм се запътил. май е едно и също
Виж целия пост
# 194
А на мен не ми се пие и ще го отдавам на атеизма си Grinning

Сваляхме тепаети днес у баба и съм мега мръсна, ма ме мързи да се изкъпя, надъхайте ме Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия