Къде в Пловдив ??? - 91

  • 38 959
  • 746
# 105
А защо не бихте пазарували от Столипиново ромите баш от Турция носят стоката, от години взимам от там. Няма да коментирам, че вътре на пазара пък тениските са им без пари на фона на същите примерно във Форума.
Виж целия пост
# 106
Плюс пердетата.
И ги шият на място, почти без пари.
Виж целия пост
# 107
В тази тема са давали координатите на шивачка близо до Семинарията. Преправи ми пердета и бях много доволна, но не мога да обясня къде беше.
Виж целия пост
# 108
В тази тема са давали координатите на шивачка близо до Семинарията. Преправи ми пердета и бях много доволна, но не мога да обясня къде беше.
На ъгъла на ул. Калофер с ул. Асен Златаров
Виж целия пост
# 109
Къде по-точно до затвора? в Оазис 4 ли  е?

Нямам повече информация, освен,че се влиза от към Хаджията Груев.
Виж целия пост
# 110
Къде по-точно до затвора? в Оазис 4 ли  е?

Нямам повече информация, освен,че се влиза от към Хаджията Груев.

ясно, значи е в Озисите някъде
благодаря
Виж целия пост
# 111
А защо не бихте пазарували от Столипиново ромите баш от Турция носят стоката, от години взимам от там. Няма да коментирам, че вътре на пазара пък тениските са им без пари на фона на същите примерно във Форума.
Защото в Долно воден е магазин, има доста голямо разнообразие и съм сигурна в качеството на предлаганите препарати. Освен това, съчетавам с купуването и на хранителни стоки и телешко месо. Но и като цяло, един път съм ходила в Столипиново и не е моето. Въпреки че съм в Тракия и ми е буквално на никакво разстояние. Лично предпочитание.
Виж целия пост
# 112
Работи ли детската железница?
Виж целия пост
# 113
Да, почива понеделник и вторник.
https://m.facebook.com/znamenamira/?locale2=bg_BG
Виж целия пост
# 114
Къде по-точно до затвора? в Оазис 4 ли  е?

Нямам повече информация, освен,че се влиза от към Хаджията Груев.

ясно, значи е в Озисите някъде
благодаря
Не го намерих от страната на Хаджията... Или съм кьорава, или е от страна на затвора... Но ме напече и не ми се кръжеше около оазисите. Ще мина от другата страна някой друг път.
Виж целия пост
# 115
Добро утро, моля ви кажете ми къде в Тракия има магазин за шивашки материали? Търся двойно подлепяща лента за подгъв.
Виж целия пост
# 116
За Тракия не мога да помогна, една разходка до Капана да си направиш освен. По Железарска, преди Какаду има много добре зареден магазин.
Виж целия пост
# 117
От две седмици имам пратка от Алиекспрес със статут, че стоката се намира в транспортна фирма. До момента нямаме повече информация. По новите правила ще трябва да се плати ДДС, защото стойноста е около 500лв.
Опитвам се да звънна в Митница - Пловдив  на телефоните от сайта, но   връзката не може да се осъществи.
Някой има ли информация как и къде  трябва да проверя?
Виж целия пост
# 118
Опитай в пощенския клон обслужващ пратките за митница, първия в списъка
https://www.bgpost.bg/bg/498
Виж целия пост
# 119
Опитай в пощенския клон обслужващ пратките за митница, първия в списъка
https://www.bgpost.bg/bg/498
Благодаря! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия