Хоби - Фотошоп VI

  • 39 273
  • 466
# 360
sage, получило се е невероятно
Виж целия пост
# 361
Хайде и аз пак с нещо по- различно от рамки Grinning Спомени от бъдещето:)))

http://luluto.multiply.com/photos/hi-res/1/2?xurl=%2Fphotos%2Fphoto%2F1%2F2
Не се получи точно както исках, ама карай.
Виж целия пост
# 362
sage и на мен страшно ми допада, но ако позволиш, няма ли да е по-добре, ако и на лявата страница има бял кант отстрани на снимката...

Luluto, много е мило! Харесва ми!
Виж целия пост
# 363
Sage, Lulu, и на мен много ми харесаха творенията.
Ако мъжът ми не ме изгони и аз ще се опитам да потворя таз нощ Mr. Green
Виж целия пост
# 364
LUluto, не мога да отворя линка.

Някой може ли да подскаже откъде да си взема топлийки (кърфици)?
Виж целия пост
# 365
... Някой може ли да подскаже откъде да си взема топлийки (кърфици)?

Сано тези имам, дано ти свършат работа  Peace
http://www.fotosearch.com/comp/ICL/ICL118/STY_196.jpg
http://www.fotosearch.com/comp/ICL/ICL118/STY_195.jpg
http://www.clipart.com/en/close-up?o=3739963&memlevel=A& … k_exc=&pubid=
http://www.clipart.com/en/close-up?o=3737774&memlevel=A& … k_exc=&pubid=
Виж целия пост
# 366
Никол, мерси много. Grinning
Виж целия пост
# 367
sage, получило се е невероятно

все пак как го направи?
ето една шаренийка то мен:http://good-times.webshots.com/photo/2096658440098394827JXAfog?vhost=good-times
Виж целия пост
# 368
И от мен:
Виж целия пост
# 369

Някой може ли да подскаже откъде да си взема топлийки (кърфици)?

Провери си мейла... Позволих си да ти пратя едно зип-че с карфички...
Виж целия пост
# 370
Аз снощи стоях до никое време, обаче на края ме домръзя да кача нещата в нета Embarassed

Ей само това, което правих последно ви пускам:
Виж целия пост
# 371
Лулу, покрай твоите творения и аз се запалих за ретуш.  GrinningНевероятни са!
Виж целия пост
# 372
Горска фея,много ти благодаря!!! newsm51 Heart Eyes
Виж целия пост
# 373
Здравейте момичета, отдавна ви чета, страхотни сте. Престраших се и аз да покажа нещо http://magienklv.multiply.com/photos/album/1
Имам няколко въпроса.След като вече съм запаметила един документ като JPEG как да го обърна в CMYK за да го отпечатам на хартия и като какъв да го сейвна след като приключа(PDD,EPS JPEG,PDF,РAD,SCT или TIFF)? Още един въпрос, какви параметри трябва да задам за плакат(резолюция, см, формат)? Благодаря ви предварително  bouquet
Виж целия пост
# 374
Imige - Mode - CMYK. После следват настройки защото както се сещаш  до сега изображението е било предавано чрез три основни цвята - RGB (red green blue) а ти го обръщас в Жълто, Меганта, Синьо и Черно и се променя цветопредаването. Ако печаташ хора цвета на кожата трябва да жълтее. Процента на Жълтото в областта на лицето трябва да е с около 7-8% повече от Мегантата.

Обаче има една продробност - тази операция с обръщането в CMYK ти трябва само ако ще го печаташ на печатарска машина, а не на машина за снимки или обикновен фото принтер.

За да можеш да разпечаташ изображението на плакат ти трябва резолюция от 300 ppi. Ако обаче ще го печаташ на фотохартия и просто размера ще е по- голям от 200 ppi на горе ти върши работа. Ако размера на снимката ти е малък няма да можеш да постигнеш нужната резолюция за по- големи размера. Има обция за векторизация на изображението, където снимката вече не се представя в точки, а във вектори, обаче това го знам само като факт и не мога да помогна по никакъв начин.

И да ти кажа, че много ми харесва творението ти Hug Дай още Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия