Ти какво сготви? Снимай, покажи! 136-та тема

  • 98 447
  • 740
# 285
Мусака
Виж целия пост
# 286





Барбекю от ММ









Вчера тати беше рожденик. Гощаваха ни със зелева салата с моркови и домати, пържени кюфтета, панирани пилешки хапки и пържени гъби.
Виж целия пост
# 287
Когато ми поизостанат банани, правя тези импровизирани бананово-бадемови сладки, този път поръсени и малко настърган шоколад:


Ето ги преди изпичането:
Виж целия пост
# 288
Мусака
Виж целия пост
# 289
Кутия с обяд



Рогчета със сирене





Вратна пържола с гарнитура



Шведска бадемова торта



Виж целия пост
# 290
Ъм..то сред тези красоти.. аз малко цоп

 Карам на лесно, с бутер тесто, пълнено с шоколад. Още се пече:

И готово. Вкусно ни беше, хрупкаво, бързо.
Виж целия пост
# 291
Най-вкусната веган шоколадова торта

Виж целия пост
# 292
Ето и домашния течен шоколад,  за който питах в друга тема:
Виж целия пост
# 293
Ето и домашния течен шоколад,  за който питах в друга тема:
Може ли рецептата
Виж целия пост
# 294
MG18,
Използвах показаната тук:
https://matekitchen.com/recipes/domashen-techen-shokolad/

Сухо мляко взех някакво от Кауфланд, само 1.5% масленост,  но масло сложих малко повече.
Виж целия пост
# 295
MG18,
Използвах показаната тук:
https://matekitchen.com/recipes/domashen-techen-shokolad/

Сухо мляко взех някакво от Кауфланд, само 1.5% масленост,  но масло сложих малко повече.
Благодаря
Виж целия пост
# 296
Виж целия пост
# 297
Тиква  по севлиевски със сушени сини сливи
Виж целия пост
# 298
Брауни с червен боб

Палачинки с фъстъчено масло
Виж целия пост
# 299
bl00dflowerz, Може ли рецепти? Благодаря!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия