Ти какво сготви? Снимай, покажи! 136-та тема

  • 98 447
  • 740
# 270
Палачинки
Виж целия пост
# 271
Цитат
Соленки от морковен пулп,сирене,кашкавал,овесени ядки и трици
Open Mouth Doli,дай рецептата моля.
Виж целия пост
# 272
Чорба с кисело мляко и нахут
Виж целия пост
# 273
Чорба с кисело мляко и нахут

Може ли рецепта, моля!
Виж целия пост
# 274
Кекс с банани
Виж целия пост
# 275
Пилешки филенца с корнфлейкс и сос барбекю
Може ли да споделите как ви се задържа така добре корнфлейкса по филетата. Колкото пъти съм пробвала, много малко остава по филето, останалото просто пада или още в началото или докато се пържат
Извинявам се ,че чак сега отговарям,честно казано зависи от корнфлейкса при мен.
Купувам един от Фантастико без захар,следващия път ще го снимам и ще го покажа,с него стават идеални.
С Лидълския ми се разпадат.
Иначе топя в яйцето,после в корнфлейкса и мятам в тигана,нищо особено ,просто зависи от корнфлейкса
Виж целия пост
# 276

Кус кус на фурна
Виж целия пост
# 277
Пилешки филенца с корнфлейкс и сос барбекю
Може ли да споделите как ви се задържа така добре корнфлейкса по филетата. Колкото пъти съм пробвала, много малко остава по филето, останалото просто пада или още в началото или докато се пържат
Извинявам се ,че чак сега отговарям,честно казано зависи от корнфлейкса при мен.
Купувам един от Фантастико без захар,следващия път ще го снимам и ще го покажа,с него стават идеални.
С Лидълския ми се разпадат.
Иначе топя в яйцето,после в корнфлейкса и мятам в тигана,нищо особено ,просто зависи от корнфлейкса
Много благодаря, ако можете покажете снимка на този корнфлейкс от фантастико.
Виж целия пост
# 278
Тортичка, рецептата е за Гараш, но на вкус е доста по - различна, но е много вкусна! По тази рецепта http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,1462.msg22702.h … 65zJQ64s#msg22702
Вместо кувертюр използвах млечен шоколад. И залях тортата с ганаш от 200 мл. течна животинска сметана и 100 гр. млечен шоколад.
Виж целия пост
# 279
Хора, гръмна ми микровелето! По тоя повод сглобих набързо едно руло Стефани 🤣😱
Довечера съм в Технополис..
Виж целия пост
# 280
Скрит текст:
Чорба с кисело мляко и нахут

Може ли рецепта, моля!

Чорба с кисело мляко и нахут
Виж целия пост
# 281
Отдавна се канех да ги направя
Корейски улични хот-доци ,оказаха се много вкусни Yum  Yum Yum

Корейски картофени крокети с моцарела и хлебчета с крема сирене
Виж целия пост
# 282
Danifin1, моля за рецептите.
Виж целия пост
# 283
magicjo заповядай
за хот дога https://kirbiecravings.com/korean-hot-dogs/
за крокетите https://tiffycooks.com/korean-cheesy-potato-pancake-4-ingredients-only/
за хлебчетата https://sundaysuppermovement.com/korean-cream-cheese-garlic-bread/
Виж целия пост
# 284
Бадемово мюсли с чиа парфе и смокини



Шоколадова палачинкова торта с ванилов крем



Боб яхния

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия