Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани в част 25 на темичката „Мами в Италия“?
Какви са мненията за гостоприемството на хората в различните региони на Италия?
Какви са впечатленията за град Виченца в Италия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани в част 25 на темичката „Мами в Италия“?
-
Какви са мненията за гостоприемството на хората в различните региони на Италия?
-
Какви са впечатленията за град Виченца в Италия?
-
Какви са мненията за град Ливорно в Италия?
-
Какви са мненията за град Бергамо в Италия?


...доста хора в Бг са по-добре финансово(НЕ СЕ ОПЛАКВАМ,но на мен хиената не ми стигат
) от нас тук!
Смени сри4ката от БАБАБАБАБА мина на КАКАКАКАК и ГАГАГА
и затова избягвам да ме вижда така




Много хубави орехи имаме! Един голям и един малък, като големият ни орех е наистина много голям. Само от него събираме 2 чувала и после имаме за цялата зима, а и на познати раздаваме.
. Което значи, още една седмица вкъщи...имам да свърша 100 неща, ама трябва да тръгне на ясли преди това. 
Оплаках се.
Тя обаче е зелена още. Зрее много късно и обикновено я берем, когато падне първия сняг 
Блазе ти .....!!
"И кой го е видял" искам да гледам
!!!Ама в Бг освен тъпото раи уно нищо интересно не пускат е..ти пинтиите .