Мами в Италия - част 25

  • 16 160
  • 283
# 45
http://www.jumpy.mediaset.it/Canali_J/Maria_De_Filippi/articles. … XXEYXIYBF/art4008
Абе Кала , тоя сайт не го ли подновяват от време на време или аз не мога да намеря някой от предаванията през 2006год. Ей музиката как ми харесва  мммм........ балсам за ушите направо !!! newsm78
Виж целия пост
# 46
А забравих и "Мъже и жени " май се казваше .
Виж целия пост
# 47
Markrit, ето го новия сайт http://www.mariadefilippi.mediaset.it/ не съм го разгеждала...може там да са!

Аз съм фен и на Ил трено деи дезидери  Crazy

Весела неделя от нас   Heart Eyes
Виж целия пост
# 48
Ехооо..здравейте, мили мами Laughing Hug  bouquet
пожелавам хубав и усмихнат ден на всички. Hug Peace
наистина се надявам да мога по-честичко да пиша...иначе имам време само колкото да ви попрочета. Thinking Tiredсамо да кажа...
кала, още не съм записала мастъра ама май от януари.....засега съм само на работа и с гаджока...малко по4ивка от тия лекции и от тва у4ене бреййй Thinking Crossing Arms
прочетох 4е при вас запо4ва да застудява...тука сутрин пада до нулата  Shockedотврат...добре поне че тия дни през деня грйва слунчице и се постопля...
целувкиз а всички и до кукане  bouquet Hug
Виж целия пост
# 49
Markrit, ето го новия сайт http://www.mariadefilippi.mediaset.it/ не съм го разгеждала...може там да са!

Аз съм фен и на Ил трено деи дезидери  Crazy

Весела неделя от нас   Heart Eyes

Е и аз съм фен на треното , за него поне ми се дава възможност да го гледам.Поне това го дават по уно , също много ми харесва готварското с тая русата пищна  симпатяга Антонела ли беше  ?? newsm78
Относно новия сайт и аз го намерих но от него не може да се гледат откъсите онлайн , за разлика от стария .А може и да бъркам снощи беше станало много късно и ми се спеше та нищо чудно да не съм догледала както трябва ! Сега ще го разгледам !Благодаря  Кала ..
Виж целия пост
# 50
Ураааа Кала благодаря ти и в новия има видео !!!Тъкмо сега tv гледам !!! newsm44 newsm10 smile3501
Виж целия пост
# 51
ЕЕЕ,браво Маркрит...приятно гледане  Peace 

Неделята не е моя ден за разходка...нещо не успявам да се впиша в картинката...почти всички са с половинките си,добре облечени...абе като на ревю  Crazy

Буона доменика  Peace
Виж целия пост
# 52
Salve ragazze !

как сте мами Италиани, по неделно му... едно сиво време - без никакво настроение...  Mr. Green
Само да се хвърлиш в легълцето и да си спинкаш... това мисля и да направя  Crossing Arms

Markrit, как гледаш Италианска телевизия, в смисъл разбираш ли какво говорят, или си имаш сототитули на бг  Rolling Eyes

Кала, я излизай да се разходиш, в какъв хубав град живееш не те е срам  Naughty Laughing

Аз съм още сънена, преди малко станах, ама мисля след малко пак да се насоча към леглото. Зачела съм една много интересна книжка на Peter H. Duesberg " AIDS il virus inventato" Вече все повече се убеждавам, че СПИНА е измислена работа  Crazy 
Това е от мен , ще пиша пак.
Буона доменика Дами !!!!   Hug  bouquet
Виж целия пост
# 53
Лейди,ама аз излизах...и пак ще си излизам,но някакси се чувствам като плюнка на картинката  Joy
Хубава книжка четеш ...аз съм убедена,че конспирацията е съществуващо явление,а не само във фантазията,но не искам да натрапвам мнение!

Айде нямаме  Whistling

Виж целия пост
# 54
Хайде, хайде Кала да не скромничим  Mr. Green Laughing
вписваш си се много добре в картинката   Sunglasses
Що се отнася за книжката, има доста верни неща. Самия автор е един от откривателите на Вируса и естествено в последствие изгонен, защото е открил че всъщност въпросния вирус е пълна измислица. Казва, че това заболяване се състои в отслабването на имунната система и повечето заболяли са наркомани  newsm78
Така, или иначе връщане назад няма, AIDS е машина за пари  -  около този ворус се въртят милиарди доларчета и представи си, как ще кажат че е измислен  Mr. Green
 А децата в Африка доброволно си казват, че са заразени за да им се дават помощи  Whistling

Ох... я стига съм писала глупости  Crazy
Буона ноте Дами, до скороооо !!!!!!  Laughing Sunglasses
Виж целия пост
# 55
Ето ме Wink

Лейди,чувала съм и аз таквиз работи ....и бизнеса с наркоманите,войните...айде да не се впускам в моите си размисли!!!
Включвай се по-често!!!

Кат гледам си приказвам в пространството  Twisted Evil

Айде лека тогаз!!!

ПП Я,да си признае кой е гласувал???Първанов са го презибрали...ЧЕСТИТО НА ЗАИНТЕРЕСОВАНИТЕ   bouquet



Виж целия пост
# 56
А не отива на балотаж с Волен .
Виж целия пост
# 57
ОО Кала да Първанчо превъзхожда Болен с около 1 милион гласове  Laughing
Като направиш сметка, май всички цигани и турци са гласували за Първанчо   hahaha
Аз не съм ходила , отспах си днеска деня, че при мен от четвъртък до събота е доста натоварено и сън не ми стига...... тааа мисълта ми беше включвам се аз, когато мога. Blush
А ако се гласува, пак следващата седмица между Волен и Първанов, ще ходя, но си нямам на идея за кой да дам гласа си    newsm78  Confused
Виж целия пост
# 58
аз не мога да си представя кой е гласувал за Волен Сидеров...това е то, комунисти и расисти в тая държава, нищо ново под небето.
Виж целия пост
# 59
ААА,така ли?Не разбрах,че отиват на балотаж  Rolling Eyes

Лейди,въобще не се стресирай да ходиш....аз не вярвам в изборите  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия