Лакове за нокти - 153

  • 43 243
  • 762
# 735
Днес бях в Lilly (за СС крема на Lumene, естествено Grinning) и си взех и този лак на Aura:

Много ми хареса още от първите показани снимки тук, супер красив е наживо, не мисля, че съм виждала подобен. Напомня на Принцесата на Catrice и на един miss sporty, но идентичен не съм срещала. Дано и на нокти ми хареса, че немалко пъти припадам по някой лак в бутилката, а на нокти - боза. Мисля, че и матиран ще стои интересно, ще пробвам. Бях на море и счупих приличен брой ъгълчета на нокти и нокти, малко да поизраснат и ще снимам, аз не обичам да снимам на съвсем къси нокти Simple Smile
Другият лак от серията Like a pro, който бях харесала, а именно този (май lepi го показа тук?!):

Не ми хареса на живо, установих, че не обичам когато частичките са покрити от цвета на лака, изглежда ми като пресечен, според мен се губи красотата му, обичам да са контрастни и да си личат, та при този златните шимърчета са покрити от лака и нещо не ме грабна, ще чакам някоя от вас да го покаже, на снимка изглежда добре, наживо - не е по мой вкус.
Виж целия пост
# 736
Кписталче, може ри да снимаш номерата на Аура, много хубави изглеждат и двата. Вчера намерих и в нашия квартален магазин, но сякаш нямаше от тези с частиците....?!
Виж целия пост
# 737
Кписталче, може ри да снимаш номерата на Аура, много хубави изглеждат и двата. Вчера намерих и в нашия квартален магазин, но сякаш нямаше от тези с частиците....?!
Разбира се, розовият е 104 Baby Pink Shimmer, белият - 101 White With Gold Shimmer. Само 2-та (мисля) са с шимър, останалите са супер базови цветове с крем завършек.
Виж целия пост
# 738
101 не ми се видя толкова контрастен на живо, колкото е на снимките. Очаквах цветни частички, а те се оказаха златисти. Пак ми харесва де, но с тази четка и на тази цена...ще му се почудя.
Кристал, за момент реших, че си сменила формата...😃 Това розово е другият цвят който ми направи впечатление. И едни в тъмнозелено и тъмносиньо, но засега са ми доста мрачни цветове, а и цената ме отказва, определено... 😄
Виж целия пост
# 739
Изсипах една холограмна пудра в топ на ГР, естествено вдъхнових се от темата 😁:

Виж целия пост
# 740
Crystal Noir, в кое Лили намери Аура? Simple Smile
Виж целия пост
# 741
А този лак познат ли ви е Grinning Joy Grinning



Имам прекрасни обици, които са твърде тежки за цял работен ден и си направих горните като по-лек вариант  Grinning
Ето и другите:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 742
Crystal Noir, в кое Лили намери Аура? Simple Smile
Мол Сердика 🙂
dolce нее, не съм сменяла формата, мен по пръстите ще ме познаеш, моите са по-тънки от на снимката Simple Smile
Никак не ми е есенно и на мен, даже днес ще се лакирам с една фуксия, за настроение, не съм готова за тъмни маникюри, въпреки октомврийското време навън Grinning
Виж целия пост
# 743
Значи.. отивам с бодра стъпка в лилито за 104 Baby Pink Shimmer на Аура и .. само той е свършил 😄 ще се ходи пак другата седмица 😁
Виж целия пост
# 744
Значи.. отивам с бодра стъпка в лилито за 104 Baby Pink Shimmer на Аура и .. само той е свършил 😄 ще се ходи пак другата седмица 😁
Да, забравих да спомена, че той явно е звездата в колекцията, защото в 3 софийски Лилита беше изчерпан, купих го от 4-то Grinning
Виж целия пост
# 745
Значи.. отивам с бодра стъпка в лилито за 104 Baby Pink Shimmer на Аура и .. само той е свършил 😄 ще се ходи пак другата седмица 😁
Да, забравих да спомена, че той явно е звездата в колекцията, защото в 3 софийски Лилита беше изчерпан, купих го от 4-то Grinning

Така е. Другите лакове в колекцията не впечатляват с нищо
Виж целия пост
# 746
Кристал, знам, просто в първия момент се подведох, че слушах и по тв нещо 😄
Витаминче, да не е Перфект? 😃
Виж целия пост
# 747
Един Айвънски лак, който трябваше да бъде сьомга, ама не е ни на живо, ни на снимка! Видях част от идеята тук.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 748
Момичета, скоро ще ми трябват може би 2 "неотразими" маникюра. Според вас, какви цветове/идеи за декорации са най-впечатляващи (особено от мъжка гледна точка)? 🙂 Изборът на само 1-2 маникюра измежду толкова нюанси и идеи за декорация е доста сложен. Единият (вторият) трябва и да не е много сложен, че ще се лакирам извън БГ...и не искам да мъкна много лакови неща...
Виж целия пост
# 749
Аз съм за френски. Съдя по мойто мъж и приятели. Споделят, че им харесва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия