Токсична или трудна връзка?

  • 16 487
  • 379
# 315
Разплаках се от умиление за невинното девствено момиче! Кой знае кого ощастливява, докато баламосва нашия злочест автор. Той сам си е виновен де, не изпитвам състрадание никакво.
Виж целия пост
# 316
Не харесвам такива жени,колкото и умиление да будят в мъжете. Абе, кажи си...няма да те огрее, не се напъвай,нека сме само приятели. Да е ясно и да не губиш времето на хората.
Ама да му харчиш парите и времето не го разбирам.
Виж целия пост
# 317
Каква дискотека, какъв първи срещнат?
Тя нека си чака, но да остави автора на мира да си търси друга, вместо да го баламосва с проблеми с баща си и болежки в рамото.
Виж целия пост
# 318
Каква дискотека, какъв първи срещнат?
Тя нека си чака, но да остави автора на мира да си търси друга, вместо да го баламосва с проблеми с баща си и болежки в рамото.
От прочетеното дотук аз разбрах, че той я търси повече отколкото тя него. Та по - скоро той да я остави и да се огледа малко. Ако тя все пак продължи да го търси би било друго.
Виж целия пост
# 319
Интензио, идвай да се отчиташ,  че лелките що съвети дадохме, а обратна връзка няма.
Виж целия пост
# 320
Всичко си има граници, ако не иска интимност няма смисъл да продължавате. Губиш си времето. Ако не го правите всичко сега, то кога?
Виж целия пост
# 321
Разплаках се от умиление за невинното девствено момиче! Кой знае кого ощастливява, докато баламосва нашия злочест автор. Той сам си е виновен де, не изпитвам състрадание никакво.
Аз мисля, че двамата с автора са се намерили. Господ е събирач.
Виж целия пост
# 322
И на теб ли ти се струва, че авторът е девствен? Ставаме две. Simple Smile
Виж целия пост
# 323
Не само, Как' Сийке, макар че не съм от тях... Wink
Виж целия пост
# 324
Интензио, идвай да се отчиташ,  че лелките що съвети дадохме, а обратна връзка няма.
Тук съм, дами, събрали са се доста въпроси започвам да си пея всичко.
Така, на пръв поглед никакво развитие освен празни обещания и някакво гузно поведение, че съм повдигнал темата. Май само си дрънкам какво е нормално за една връзка, пък кучето лае - кервана си върви. Иначе вече никакво разкарване от/до работа, никакви обяди, излизам повече с момчетата, за нея - ако остане време.
И все пак почти всеки ден настоявам за това че съм прав и си натискам на това какво аз искам и продължава да мълчи. Кога ли ще и кипне и ще си каже всичко от-до! Вмъквам това, че настоява, че точно това което иска е връзка и "Ти не ме разбираш, не съм такъв човек". Както иска, все ми е тая вече, като иска да си стане монахиня.
Како Сийке, девствеността при мен си замина рано, предишната ми партньорка нямаше спирка, чак понякога ме е яд, че и бих дузпата.
 Пропуснал съм и да отговоря за финансовия въпрос. Тя си изкарва парички, не обичам да говоря за това, но са близко до 1000. Все пак и работи доста и смятам, че си ги заслужава. Сметките не ги плащам само аз както стана на въпрос по-горе, по-скоро предимно аз.
Също така за подаръците не е нищо особено наистина и повечето са за повод. Най-вече книги, които знам че иска да прочете, някакво
и аксесоарчета.. Нищо особено. Обаче най-лошо впечатление ми направи, че за нейн празник и подарих бижу, но до сега никога не го е носила. Като питах защо не получих ясен отговор. Не зная как да го тълкувам това.
С две думи - ако иска. Има и други.
Виж целия пост
# 325
Тя си изкарва парички, не обичам да говоря за това, но са близко до 1000.
Хм, в предишен пост беше писал, че тя получава висока заплата. Последно, висока заплата или близо до 1000?
Виж целия пост
# 326
Скрит текст:
Интензио, идвай да се отчиташ,  че лелките що съвети дадохме, а обратна връзка няма.
Тук съм, дами, събрали са се доста въпроси започвам да си пея всичко.
Така, на пръв поглед никакво развитие освен празни обещания и някакво гузно поведение, че съм повдигнал темата. Май само си дрънкам какво е нормално за една връзка, пък кучето лае - кервана си върви. Иначе вече никакво разкарване от/до работа, никакви обяди, излизам повече с момчетата, за нея - ако остане време.
И все пак почти всеки ден настоявам за това че съм прав и си натискам на това какво аз искам и продължава да мълчи. Кога ли ще и кипне и ще си каже всичко от-до! Вмъквам това, че настоява, че точно това което иска е връзка и "Ти не ме разбираш, не съм такъв човек". Както иска, все ми е тая вече, като иска да си стане монахиня.
Како Сийке, девствеността при мен си замина рано, предишната ми партньорка нямаше спирка, чак понякога ме е яд, че и бих дузпата.
 Пропуснал съм и да отговоря за финансовия въпрос. Тя си изкарва парички, не обичам да говоря за това, но са близко до 1000. Все пак и работи доста и смятам, че си ги заслужава. Сметките не ги плащам само аз както стана на въпрос по-горе, по-скоро предимно аз.
Също така за подаръците не е нищо особено наистина и повечето са за повод. Най-вече книги, които знам че иска да прочете, някакво
и аксесоарчета.. Нищо особено. Обаче най-лошо впечатление ми направи, че за нейн празник и подарих бижу, но до сега никога не го е носила.
Като питах защо не получих ясен отговор. Не зная как да го тълкувам това.
С две думи - ако иска. Има и други.

Като четох, тя за нищо не дава ясен отговор. Оставай я, който иска да си блъска главата с разгадаването ѝ. Не се знае, ако я разгадае, дали ще е интересна повече. Във всеки случай не се живее лесно с такъв човек. Когато се обичат, хората тичат един към друг, а не се правят на интересни.
Виж целия пост
# 327
Тя си изкарва парички, не обичам да говоря за това, но са близко до 1000.
Хм, в предишен пост беше писал, че тя получава висока заплата. Последно, висока заплата или близо до 1000?
Чак пък да съм казал висока заплата..
Че те 1000 за къде по напред.
Виж целия пост
# 328
Достатъчно пари изкарва, за да бъде независима.
Последно, с 1000 лева кое по-напред или достатъчно пари изкарва, за да е независима?
Виж целия пост
# 329
Уиш, за някои това са доста пари. В родния ми град 1000 лв. е висока заплата. А ако са чисти, хептен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия